Tytuł filmu:

Ulubione » Slawo77 » 52

«123

Little Deaths (2011)

Wersja eng. Film składa się z trzech opowieści, w których tematem przewodnim jest seks i śmierć. "House and Home": Richard i Victoria to para, która udając religijnych działaczy, zwabia bezdomne dziewczyny do swojego domu, więzi i wykorzyst.. więcej »

Tłumaczenie: Czytany | Odsłon: 31799

Pterodaktyl / Pterodactyl (2005)

Mroczna tajemnica skrywana w czeluściach góry Ararat po milionach lat znów daje znać o sobie. Ekspedycja naukowa mająca za zadanie zbadanie wnętrza góry zostaje zaatakowana przez krwiożercze pterodaktyle, które według naukowców wyginęły .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 20849

Wietnam: zaginione filmy / Vietnam: Lost F..

W filmie śledzimy losy wojny w Wietnamie - od wysłania pierwszych oddziałów w 1965 roku, aż po upadek Sajgonu w roku 1975. Poznamy niezwykłe zwierzenia weteranów wojennych, którzy opowiedzą o swoich przeżyciach, strachu, z którym musieli s.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 3628

Immortals. Bogowie i herosi 3D / Immortals..

Najnowszy film producentów „300”! Mickey Rourke („Niezniszczalni”, „Iron Man 2”), John Hurt („Harry Potter i Insygnia Śmierci”) i piękna Freida Pinto („Slumdog: Milioner z ulicy”) w epickiej opowieści o mitycznej walce o ocale.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 397808

Zielona Latarnia / Green Lantern (2011)

We wszechświecie równie olbrzymim, co tajemniczym od wieków istnieje pewna niezauważalna, lecz potężna siła – obrońcy pokoju i sprawiedliwości, zwani Green Lantern Corps. Jest to grupa wojowników, którzy przysięgli strzec międzygalakty.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 239512

Hostel 3 / Hostel: Part III (2011)

Akcja najnowszej części serii "Hostel" ze Słowacji przeniesie się do Las Vegas. Tym razem krwawa jatka zostanie urządzona uczestnikom wieczoru kawalerskiego. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 153822

28 tygodni później / 28 Weeks Later (200..

Kontynuacja horroru "28 dni później". Pół roku po wydarzeniach ukazanych w pierwszym filmie śmiercionośny wirus całkowicie spustoszył Wielką Brytanię. Amerykańska armia przywraca porządek i zdziesiątkowane miasta zaczynają si.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 126291

Noc w muzeum 2 / Night at the Museum: Batt..

Kontynuacja przebojowej komedii fantastycznej o muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty. Tym razem akcja toczy się w największym muzeum na świecie, słynnym Smithsonian, w którym podziwiać można 136 milionów ek.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 196769

Transformers 3 / Transformers: The Dark of..

Autoboty dowiadują się o statku Cybertronian, ukrytym na księżycu. Rozpoczyna się wyścig z Decepticonami o znalezienie go i odkrycie jego sekretów, które mogą przesądzić o wyniku ostatecznej bitwy między robotami. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 608752

Wyścig z czasem / In Time (2011)

Wersja eng. Świat w niedalekiej przyszłości: aby uniknąć przeludnienia, wprowadzono reglamentację czasu do przeżycia, który stał się najcenniejszym dobrem, powszechnie akceptowaną walutą wymienialną. Bogaci, których stać, by go kupowa.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 390021

Podróż na Tajemniczą Wyspę / Journey 2..

Sean Anderson (Josh Hutcherson) odbiera zakodowany sygnał o pomoc z wyspy, której nie ma na mapie. Znajduje się tam jego zaginiony dziadek (Michael Caine), którego Sean postanawia odnaleźć. Pomaga mu ojczym (Dwayne Johnson) oraz pilot helikopte.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 273238

Terminator: Ocalenie / Terminator Salvatio..

W filmie Terminator Ocalenie, którego akcja rozgrywa się w post-apokaliptycznym roku 2018 występuje Christian Bale w roli Johna Connora, człowieka, którego przeznaczeniem jest poprowadzenie ruchu oporu skierowanego przeciwko Skynetowi i armii Te.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 218164

«123