Tytuł filmu:

Ulubione » Koncowka001 » 391

«12...678...1920»

Łowcy umysłów / Mindhunters (2004)

Na opuszczonej wyspie FBI prowadzi eksperymentalny program szkoleniowy dla jednego ze swoich oddziałów specjalnych. To sekcja łowców umysłów najlepszych agentów, wyspecjalizowanych w ściganiu seryjnych morderców na podstawie ich profilu psyc.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 44767

Pies nr 1 / First Dog (2010)

Pewnego dnia, w smutnym życiu Danny'ego pojawia się pies Teddy. Okazuje się, że czworonóg zaginął prezydentowi USA. Samotny chłopiec, mimo że bardzo zaprzyjaźnia się z pieskiem, postanawia zwrócić go do Białego Domu. Podczas podróży d.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 22578

Mission: Impossible / Ghost Protocol (2011..

Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża "Ghost Protocol". Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 251274

Anatomia strachu / Trespass (2011)

Film opowiada o małżeństwie, które zostaje wzięte na zakładników przez bandytów, którzy liczą na szybką kasę. Granica między ofiarami a oprawcami zaczyna się jednak szybko zacierać. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 157431

Nieśmiertelny III: Mag / Highlander III: ..

Ta część "Nieśmiertelnego" osadzona jest w roku 1994. Po śmierci ukochanej Heather kilka wieków wcześniej, Connor MacLeod opuszcza rodzinną Szkocję i zaczyna podróżować po świecie. Trafia do Japonii gdzie spotyka sławnego czar.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 26969

Skarb narodów / National Treasure (2004)

Ben Gates jest zapalonym poszukiwaczem skarbu narodów, o którego walczono już całe wieki temu. Jedyną rzeczą, która mu się udaje - jest odnajdywanie wskazówek i rozwiązywanie zagadek z nimi związanych. Tym sposobem wraz z przyjacielem Iane.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 107742

Miasto Cienia / City of Ember (2008)

Atmosfera na powierzchni Ziemi jest tak zanieczyszczona, że ludzie zaczęli mieszkać pod ziemią. Pokolenia ludzi z miasta Ember żyją dzięki potężnemu generatorowi który zapewnia światło. Jednak genarator zaczyna się psuć a światła w mi.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 39632

Porwana / Gone (2011)

Pielęgniarka Amy Kettering (Molly Parker) jakiś czas temu padła ofiarą napaści. By poradzić sobie z traumą, zaczęła chodzić do psychologa i na sesje terapeutyczne. Zapisała się też na kurs samoobrony. Gdy wydaje się, że wszystko co naj.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 67800

Tower Heist: Zemsta cieciów / Tower Heist..

Grupa znajomych odkrywa, że zostali oszukani w/g schematu Ponziego przez pewnego biznesmena postanawiają w ramach odwetu włamać się do jego rezydencji. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 165313

Niepowstrzymany / Unstoppable (2010)

Spektakularny film akcji w reżyserii mistrza gatunku Tony'ego Scotta. Dwukrotny laureat Oscara Denzel Washington w roli pracownika kolei, który usiłuje zapobiec grożącej skażeniem na ogromną skalę katastrofie pociągu towarowego, wiozącego t.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 229278

Next (2007)

Cris Johnson (Nicolas Cage) urodził się z niezwykłą umiejętnością widzenia przyszłości. Szybko okazało się jednak, że ten "dar" będzie dla niego przekleństwem. Zamknięty w sobie i zastraszony badaniami, które przeszedł w dzieciństwi.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 181471

Siedem dusz / Seven Pounds (2008)

Ben Thomas to z pozoru niczym niewyróżniający się mężczyzna, który wiedzie spokojne życie, oddając się swej pracy. Nie jest jednak tyko przeciętnym pracownikiem urzędu podatkowego, wyróżnia go bowiem chęć niesienia pomocy innym ludzio.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 327316

Wszystko będzie dobrze / All Will Be Well..

Nastoletni Paweł jest utalentowanym sportowcem pochodzącym z biednej nadmorskiej miejscowości. Gdy od lekarzy dowiaduje się, że jego matka jest śmiertelnie chora i może liczyć tylko na cud postanawia zawrzeć umowę z Matką Boską. Wyrusza n.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 64051

Leon zawodowiec (1994)

Leon jest płatnym zabójcą. W niczym jednak nie przypomina męskiego, twardego i nieposkromionego złoczyńcy. Wręcz przeciwnie: jest cichy, spokojny, na codzień pija mleko (!!). Pewnego dnia skorumpowana policja zabija swojego dostawcę narkotyk.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 96717

Ścigani / Wanted (2008)

Młody mężczyzna dowiaduje się, że jego zaginiony ojciec w rzeczywistości jest zawodowym zabójcą. Kiedy ojciec zostaje zamordowany, syn zostaje zwerbowany do organizacji, która wyszkoliła jego ojca. Dostaje nauczyciela o imieniu Sloan. Pod j.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 183769

Krzyżowy ogień / Assassination Games (20..

W "Assassination Games" rywalizujący ze sobą zabójcy - każdy z nich jest ekspertem w innej broni - zaczynają współpracować by zniszczyć wspólnego wroga - kartel narkotykowy. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 150108

Moja super eksdziewczyna / My Super Ex-Gir..

Mat Saunders (Wilson) myśli, że wreszcie znalazł idealną dziewczynę w osobie Jenny Johnson (Thurman), która jest inteligentna, seksowna i ... jest SUPER bohaterem! Gdy jednak Jenny staje się zbyt zaborcza, Mat myśli o zerwaniu. Jako odrzucona.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 63642

Gladiator (2000)

"Gladiator" Ridleya Scotta („Obcy – 8 pasażer ‘Nostromo’”, „Łowca androidów”) to zrealizowany z ogromnym rozmachem, widowiskowy film epicki, który z entuzjazmem przyjęli zarówno widzowie, jak i krytycy... więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 274222

Zwierzak / The Animal (2001)

Zwierzak to najśmieszniejsza i najbardziej zwariowana komedia roku, w której wystąpili: genialny komik Rob Schneider (Boski żigolo, Super tata), Colleen Haskell, John C. McGinley (Męska gra, Twierdza) i Edward Asner (Kawaler, JFK). Skromny magaz.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 43275

Sobowtór Diabła / The Devils Double (201..

Jest rok 1987, Bagdad to plac zabaw dla bogaczy, gdzie wszystko ma swoją cenę, gdzie zakorzeniona jest zdrada i korupcja. Gdy do pałacu Saddama zostaje wezwany porucznik Latif Yahia (Dominic Cooper) - dostaje on ultimatum: jeśli nie stanie się d.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 107947

«12...678...1920»