Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 577

«1234...2829»

Terrorysta / Cleanskin (2012)

Sean Bean wciela się w postać Ewana, agenta Secret Service pracującego pod przykrywką w kryminalnym światku Londynu. Jego celem jest granie ochroniarza mało znaczącego przemytnika broni oraz materiałów wybuchowych i odkrycie, kto jest odbior.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 83296

Dwanaście choinek / The Twelve Trees of C..

Bibliotekarka Cheri Jamison (Lindy Booth) jest typową idealistką. Jej perfekcyjny obraz świata zostaje zaburzony, kiedy pewnego dnia dowiaduje się, że jej ukochana biblioteka na Manhattanie ma zostać zburzona. W jej miejscu ma powstać luksusow.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 22060

Zabójcza Klika / Death Clique (2014)

Rywalizacja między trzema nastolatkami doprowadza do tragedii… Matka jednej z dziewcząt szuka sprawiedliwości. Sara i Jade to najlepsze przyjaciółki, których życie zmienia się za sprawą nowej uczennicy, Ashley. Dziewczyna stara się zdoby.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 30852

Good People (2014)

Tom i Anna kradną pieniądze znalezione u swojego sąsiada, po czym wpadają w poważne tarapaty. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 26175

Zaginiona córeczka / Little Girl Lost: Th..

Podczas przyjęcia wybucha pożar, w którym ginie mała Delimar, jednak matka uważa, że córka została porwana. Sześć lat później Luz spotyka Valerie i zaczyna ją podejrzewać. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 22958

Grace księżna Monako / Grace of Monaco (..

Życie gwiazdy filmowej, zawrotna kariera uwieńczona Oscarem i wielka sława to tylko początek baśniowego życia Grace Kelly, skromnej dziewczyny z Filadelfii. Kiedy ma już niemal wszystko, poznaje Księcia Monako Rainera. Zakochują się w sobie.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 30354

Zanim nadejdzie noc / The Dying of the Lig..

Evan Lake, agent CIA, przechodzi na emeryturę z powodu postępującej demencji. Mężczyzna odkrywa, że jego dawny przeciwnik, Muhhamed Banir, uznany za zmarłego od ponad dwóch dekad, żyje w ukryciu. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 63915

Niezniszczalni 3 / The Expendables III (20..

Conrad Stonebanks (Mel Gibson) to jeden z największych na świecie handlarzy bronią. Zanim przeszedł na ciemną stronę mocy, był jednym z tych, którzy powołali do życia Niezniszczalnych - kierującą się własnym kodeksem honorowym grupę na.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 183124

Więzień labiryntu / The Maze Runner (201..

Nastoletni Thomas zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie, z którego próbuje się wydostać. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 168770

Oz Wielki I Potężny / Oz The Great And P..

Droga cyrkowego magika, który stał się najpotężniejszym czarnoksiężnikiem z krainy Oz. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 132072

Ratujmy mikołaja / Saving Santa (2013)

Kiedy elf Bernard niechcący ujawni tajemnicę wynalazku Mikołaja chciwemu miliarderowi, będzie musiał ruszyć w podróż w czasie z misją ratunkową. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 31285

Szalone święta / Abominable Christmas (2..

Abby i Adam są dziećmi śniegowego stworka. Tuż przed Bożym Narodzeniem rodzeństwo trafia do miasteczka w Kolorado. Ojciec tłumaczy im, że ludzie są najniebezpieczniejszymi istotami na świecie, dlatego też nie wolno się z nimi zaprzyjaźni.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 19770

Step Up: All In (2014)

Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 93967

Dracula Historia Nieznana / Dracula Untold..

Film łączy w sobie dwie opowieści. Jedna z nich bazuje na autentycznej postaci - walczącego z Turkami Vlada Palownika, druga odnosi się do legendy dotyczącej pojawienia się pierwszego na Ziemi wampira.
Vlad Tepes (Luke Evans) to młody .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 155097

Przypadkowa Kochanka / The Good Mistress (..

Sandy, młoda kobieta o skomplikowanej przeszłości, próbuje zacząć nowe życie. Przyjeżdża do miasta, w którym mieszka jej przyjaciółka, Karen. Kobieta pragnie zapomnieć o tragicznym wypadku, który spowodowała, prowadząc po alkoholu, ch.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 25961

Gang Wiewióra / The Nut Job (2014)

Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami.
Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly'ego – n.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 89332

Koszmar siostry / A Sisters Nightmare (201..

Jane Rydert (Kelly Rutherford) wiedzie spokojne życie miejscowej policjantki. Pewnego dnia do jej drzwi puka starsza siostra, Cassidy (Natasha Henstridge), która przez 16 lat była pacjentką szpitala dla chorych psychicznie. Kobieta domaga się po.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 12531

Jak ukraść Księżyc / Despicable Me (20..

W pewnym miejscu na Ziemi poznajemy Gru (głos Steve'a Carella), który planuje najzuchwalszą kradzież na Ziemi - zamierza ukraść księżyc! Gru jest wyposażony w arsenał broni - zmiecie wszystko co stanie mu na drodze. Aż do momentu, gdy na j.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 243996

Thorne: Kokon / Thorne: Sleepyhead (2010)

Inspektor Thorne jest na tropie niebezpiecznego mordercy, który zabił trzy kobiety. U swojej czwartej ofiary wywołał udar, który doprowadził ją do syndromu zamknięcia. Przestępca wciąga Thorna w swoją grę, podczas której zamierza obnaży.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 15680

Królowa Śniegu / Snezhnaya koroleva (201..

Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. Jednak magiczne lu.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 30002

«1234...2829»