Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 437

«1234...2122»

Gangster Squad. Pogromcy mafii / Gangster ..

Los Angeles, rok 1949. Miastem rządzi bezwzględny, urodzony na Brooklynie król mafii - Mickey Cohen (Sean Penn), czerpiąc nielegalne zyski z handlu narkotykami i bronią, z prostytucji i – o ile zdoła - z każdej jaskini hazardu na zachód od .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 114423

Vendetta (2013)

Jimmy Vickers (Danny Dyer) jest wysoko wyspecjalizowanym oficerem służącym w Afganistanie. Gdy docierają do niego wieści o zamordowaniu jego rodziny przez gangsterów, Jimmy ucieka z wojskowego aresztu i wraca do Londynu w poszukiwaniu krwawej z.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 20864

Życie za życie / Life of David Gale (200..

Bohaterem filmu jest David Gale - profesor na Uniwersytecie w Teksasie walczący o zniesienie kary śmierci. Pewnego dnia zostaje on niesłusznie oskarżony o gwałt i zamordowanie swojej koleżanki... W ujawnieniu prawdziwych sprawców tej zbrodni p.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 46023

Dziś jestem blondynką / Heute bin ich bl..

Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzo.. więcej »

Tłumaczenie: Czytany | Odsłon: 21960

Koala Kid, nieustraszony miś / The Outbac..

Johnny jest misiem koala, który wspólnie z diabłem tasmańskim o imieniu Hamish i małpką wabiącą się Higgens, przypadkiem kończy podróż na australijskiej pustyni. Próbując powrócić na właściwą drogę, są świadkiem polowania psów .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 14889

Złoty kompas / The Golden Compass (2007)

W niezwykłym równoległym świecie, gdzie czarownice szybują po niebie, a niedźwiedzie polarne rządzą Północą, pewna dziewczynka została wybrana, aby zadecydować o losach wszechświata. Kiedy Lyra Belacqua staje się właścicielką Złote.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 121083

Paranormal Activity: Naznaczeni / Paranorm..

Rodzina i przyjaciele próbują uratować Jessiego przed tajemniczymi siłami, które go nawiedzają. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 25906

Wkręceni (2014)

Franczesko, Fikoł i Szyja znają się od lat, razem pracują i razem spędzają wolny czas. Kiedy tracą pracę w lokalnej fabryce, postanawiają spędzić szalony weekend w stolicy. Jednak prawdziwa przygoda ma się dopiero zacząć, gdy - podczas .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 70467

Jack Ryan: Teoria chaosu / Jack Ryan: Shad..

Jack Ryan (Chris Pine) to młody analityk finansowy pracujący w Moskwie dla jednego z najpotężniejszych oligarchów - Viktora Stazova (Kenneth Branagh). Z czasem odkrywa, że jego pracodawca w porozumieniu z rosyjskim rządem planuje przeprowadzi.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 27222

Biegnij, chłopcze, biegnij / Lauf, Junge,..

Poruszające losy ośmioletniego uciekiniera z warszawskiego getta, który stracił całą rodzinę i zdany jest na pomoc ze strony obcych. Trafia do domu życzliwej Polki (Elisabeth Duda). Kobieta decyduje się go przygarnąć i namawia, by dla bezp.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 27029

Odd Thomas (2013)

Adaptacja powieści Deana R. Koontza. Obdarzony darem jasnowidzenia Odd mierzy się z mrocznymi siłami. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 49393

Non-Stop (2014)

Agent federalny Bill Marks ma za zadanie bronić bezpieczeństwa pasażerów linii lotniczych. Nie znosi latać, a swoją pracę traktuje jako zło konieczne. Ale dzisiejszy lot będzie daleki od rutyny. Chwilę po starcie na jego szyfrowany telefon .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 52103

Piekło nad Berlinem / Das Inferno - Flamm..

Berlin. W wieży telewizyjnej, w której na szczycie znajduje się restauracja i punkt widokowy wybucha pożar, który odcina drogę ucieczki znajdującym się tam ludziom. Wśród przybyłych na pomoc strażaków jest Tom (Stephan Luca), który zost.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 15792

Zamach / The Attack (2012)

Amin (Ali Suliman) to ceniony arabski chirurg, który mieszka w Tel Awiwie. Jego uporządkowane życie wywraca się do góry nogami, gdy pewnej nocy zostaje wezwany do kostnicy, by zidentyfikować ciało swojej żony. Okazuje się, że jest ona obci.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 10976

Labirynt / Prisoners (2013)

Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z jej koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 188451

Niesłusznie oskarżona / The Trials of Ca..

Dobrze zapowiadająca się prawnicza kariera Cate McCall (Kate Beckinsale) zostaje przekreślona przez jej uzależnienie od alkoholu. Wyleczona z nałogu, przyjmuje sprawę kobiety oskarżonej o morderstwo. Ma ambicje nie tylko udowodnić niewinnoś.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 16644

Podróż do Wnętrza Ziemi 3D / Journey to..

Podróż do wnętrza Ziemi to porywająca, trzymająca w napięciu ekranowa przygoda, a zarazem nowoczesna interpretacja klasycznej powieści Juliusza Verne’a – jest pierwszym fabularnym filmem przygodowym nakręconym w technologii cyfrow.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 137304

Reasonable Doubt (2014)

Życie prokuratora okręgowego wywraca się do góry nogami, gdy za morderstwo, które popełnił zostaje aresztowany i oskarżony niewinny człowiek. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 87523

Klan urwisów powraca / The Little Rascals..

Przyłącz się do Spany’ego, Alfalfy, Darli oraz do pozostałych członków brygady, którzy jak zwykle planują jakieś intrygi. Tym razem muszą uzbierać pieniądze, aby uratować piekarnię babci (Doris Roberts). Jest tylko jeden problem – n.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 19964

Zrodzona z wojny / Born of War (2013)

Korytarz wachański, rok 1988. W trakcie afgańskiej wojny między mieszkańcami a najeźdźcami młoda Angielka Daphne (Lisa Kay) zostaje oskarżona o zamordowanie chłopca z lokalnego plemienia. Znajdując się w sytuacji, która ją przerasta, zmu.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 23968

«1234...2122»