Tytuł filmu:
Uploaduj i zarabiaj! 10k wideo wyś. = $9, 1k pobrań = $8 [ENG]

Ulubione » Wujo3131 » 572

«1234...2829»

Grace księżna Monako / Grace of Monaco (..

Życie gwiazdy filmowej, zawrotna kariera uwieńczona Oscarem i wielka sława to tylko początek baśniowego życia Grace Kelly, skromnej dziewczyny z Filadelfii. Kiedy ma już niemal wszystko, poznaje Księcia Monako Rainera. Zakochują się w sobie.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 29689

Zanim nadejdzie noc / The Dying of the Lig..

Evan Lake, agent CIA, przechodzi na emeryturę z powodu postępującej demencji. Mężczyzna odkrywa, że jego dawny przeciwnik, Muhhamed Banir, uznany za zmarłego od ponad dwóch dekad, żyje w ukryciu. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 63581

Niezniszczalni 3 / The Expendables III (20..

Conrad Stonebanks (Mel Gibson) to jeden z największych na świecie handlarzy bronią. Zanim przeszedł na ciemną stronę mocy, był jednym z tych, którzy powołali do życia Niezniszczalnych - kierującą się własnym kodeksem honorowym grupę na.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 180952

Więzień labiryntu / The Maze Runner (201..

Nastoletni Thomas zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie, z którego próbuje się wydostać. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 165340

Oz Wielki I Potężny / Oz The Great And P..

Droga cyrkowego magika, który stał się najpotężniejszym czarnoksiężnikiem z krainy Oz. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 131773

Ratujmy mikołaja / Saving Santa (2013)

Kiedy elf Bernard niechcący ujawni tajemnicę wynalazku Mikołaja chciwemu miliarderowi, będzie musiał ruszyć w podróż w czasie z misją ratunkową. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 31084

Szalone święta / Abominable Christmas (2..

Abby i Adam są dziećmi śniegowego stworka. Tuż przed Bożym Narodzeniem rodzeństwo trafia do miasteczka w Kolorado. Ojciec tłumaczy im, że ludzie są najniebezpieczniejszymi istotami na świecie, dlatego też nie wolno się z nimi zaprzyjaźni.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 19508

Step Up: All In (2014)

Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 90881

Dracula Historia Nieznana / Dracula Untold..

Film łączy w sobie dwie opowieści. Jedna z nich bazuje na autentycznej postaci - walczącego z Turkami Vlada Palownika, druga odnosi się do legendy dotyczącej pojawienia się pierwszego na Ziemi wampira.
Vlad Tepes (Luke Evans) to młody .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 152174

Przypadkowa Kochanka / The Good Mistress (..

Sandy, młoda kobieta o skomplikowanej przeszłości, próbuje zacząć nowe życie. Przyjeżdża do miasta, w którym mieszka jej przyjaciółka, Karen. Kobieta pragnie zapomnieć o tragicznym wypadku, który spowodowała, prowadząc po alkoholu, ch.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 25223

Gang Wiewióra / The Nut Job (2014)

Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami.
Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly'ego – n.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 88165

Koszmar siostry / A Sisters Nightmare (201..

Jane Rydert (Kelly Rutherford) wiedzie spokojne życie miejscowej policjantki. Pewnego dnia do jej drzwi puka starsza siostra, Cassidy (Natasha Henstridge), która przez 16 lat była pacjentką szpitala dla chorych psychicznie. Kobieta domaga się po.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 12482

Jak ukraść Księżyc / Despicable Me (20..

W pewnym miejscu na Ziemi poznajemy Gru (głos Steve'a Carella), który planuje najzuchwalszą kradzież na Ziemi - zamierza ukraść księżyc! Gru jest wyposażony w arsenał broni - zmiecie wszystko co stanie mu na drodze. Aż do momentu, gdy na j.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 237470

Thorne: Kokon / Thorne: Sleepyhead (2010)

Inspektor Thorne jest na tropie niebezpiecznego mordercy, który zabił trzy kobiety. U swojej czwartej ofiary wywołał udar, który doprowadził ją do syndromu zamknięcia. Przestępca wciąga Thorna w swoją grę, podczas której zamierza obnaży.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 15555

Królowa Śniegu / Snezhnaya koroleva (201..

Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. Jednak magiczne lu.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 29618

Handel Niewiniątek / Trade of Innocents (..

Film opowiada o małżeństwie, które musi pogodzić się z utratą córki, które z kolei walczyło z handlem młodych dziewczyn sprzedawanych jako seksualne niewolnice. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 26203

Sabotaż / Sabotage (2014)

Tajniacy z DEA giną po okradzeniu siedziby kartelu narkotykowego. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 26496

Zbaw nas ode złego / Deliver Us from Evil..

Oficer nowojorskiej policji Ralph Sarchie (Eric Bana) prowadzi dochodzenie w sprawie serii tajemniczych morderstw. Pomaga mu niekonwencjonalny ksiądz (Edgar Ramirez), który jest przekonany, że w sprawy są zamieszane siły nieczyste. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 135422

Kandydat / The Manchurian Candidate (2004)

D. Washington i L. Schreiber wcielają się w role amerykańskich żołnierzy w remake'u klasycznego thrillera z 1962 r., w którym miejsce akcji z Wietnamu przeniesiono nad Zatokę Perską. Amerykańscy marines, schwytani przez wroga, zostają podda.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 45842

Powstali z popiołów / Out of the Ashes (..

Podstawą do nakręcania filmu stały się wspomnienia żydowskiej lekarki doktor Giselli Perl pt.: "Byłam lekarzem w Oświęcimiu". Od dzieciństwa marzyła ona o tym, by zostać lekarzem. Udało jej się to osiągnąć, choć musiała po.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 16994

«1234...2829»