Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 625

«1234...3132»

Eventyrland (2013)

Mimo że Jenny straciła wszystko, nadal ma o co walczyć - o swoją córkę. Opowieść o morderstwie, które nigdy nie powinno się wydarzyć, o przyjaciołach, którym nie należy ufać i o długu, którego nie sposób spłacić. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 12136

Jack Reacher: Jednym strzałem / Jack Reac..

Dowody przeciwko mordercy Jamesowi Barrowi są niepodważalne. Jednak oskarżony nie chce rozmawiać z adwokatem, a jedynie z tajemniczym Jackiem Reacherem. Jest to bardzo dziwne, gdyż właśnie jego zeznania mogą obciążyć Jamesa. James zostaje .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 147774

John Wick (2014)

John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w USA, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta b.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 176755

Ocalona / Survivor (2015)

Zagraniczny oficer służb specjalnych, oskarżony o przestępstwa, których nie popełnił, próbuje zapobiec zamachowi terrorystycznemu w Nowym Jorku. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 62177

Apostoł / L'apôtre (2014)

Akim, młody Francuz, syn, brat, dobry, wrażliwy mężczyzna, wybrany do przejęcia roli imama we wspólnocie muzułmańskiej wiedzie spokojne życie, w które jednak powoli wkrada się zaciekawienie chrześcijaństwem.
Co sprawiło, że jego.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 11877

Oficer Blart 2 / Paul Blart: Mall Cop 2 (2..

Niezdarny sklepowy ochroniarz Paul Blart (Kevin James), który w pierwszej części tego wielkiego przeboju komediowego wykazał się sprytem i odwagą równą bohaterom filmów sensacyjnych, zostaje wysłany do Las Vegas na kongres strażników. Tow.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 27760

Terminator: Genisys (2015)

Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i … przyszłości. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 116872

Mad Max: Na drodze gniewu / Mad Max: Fury ..

Prześladowany przez demony przeszłości Mad Max uważa, że najlepszym sposobem na przeżycie jest samotna wędrówka po świecie. Zostaje jednak wciągnięty do grupy uciekinierów przemierzających tereny spustoszone przez wojnę nuklearną (Wast.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 124903

Colt 45 (2014)

As i instruktor strzelectwa, Vincent, kolejno odmawia zabiegającym o niego elitarnym jednostkom. Wkrótce mężczyzna poznaje skorumpowanego Milo. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 29870

Rodzinka nie z tej Ziemi / Escape From Pla..

Historia rozgrywa się na planecie Baab, na której narodowym bohaterem jest uwielbiany astronauta Scorch Supernova. Kiedy zostaje złapany w pułapkę przez złego Shankera, uwolnić go musi jego cichy i spokojny brat, Gary. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 47677

Najdłuższa podróż / The Longest Ride (..

Losy dwóch par, które dzielą lata doświadczeń. Ich historie zbiegają się w nieoczekiwanym momencie. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 122478

Haker / Blackhat (2015)

Amerykańskie i chińskie służby specjalne sprzymierzają się w walce z niebezpieczną cyber-mafią. Na ich czele staje zwolniony z więzienia za przestępstwa komputerowe legendarny haker - Nicholas Hathaway (Chris Hemsworth). Międzynarodowe śl.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 75370

Ostatnia Akcja (2009)

Juliusz Machulski, twórca kultowych polskich komedii, takich jak 'Seksmisja', 'Killer' czy 'Vinci', tym razem jako producent, przedstawia Jana Machulskiego, legendarnego kasiarza Kwino w jego ostatniej roli. 'Ostatnia akcja' to dynamiczna i zabawna .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 59233

Dom / Home (2015)

Komedia animowana w polskiej wersji językowej zrealizowana w studio Dreamworks Animation, w którym powstały takie przeboje, jak "Shrek" i "Madagaskar".
Ekscentryczny przybysz z kosmosu, który doprowadza wszystkich do sz.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 80586

Witajcie we wczoraj / Project Almanac (201..

Grupa nastolatków odkrywa tajne plany budowy wehikułu czasu więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 59947

Dzień z życia blondynki / Walk of Shame ..

Po upojnej nocy Meghan budzi się na przedmieściach Los Angeles. Nie ma telefonu, pieniędzy i dokumentów tożsamości. Na domiar złego dziewczyna ma osiem godzin, by przygotować się i dotrzeć na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy w wiado.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 77434

Zbliżenia (2014)

Marta próbuje uporządkować swoje relacje z zaborczą matką i rozpocząć niezależne życie. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 17945

Obsesja zazdrości / No Good Deed (2014)

Terri (Taraji P. Henson) oraz jej dwójka dzieci wiodą spokojne i sielankowe życie. Zostaje ono jednak zakłócone, gdy poznają Colina (Idris Elba). Zaproszenie tajemniczego mężczyzny do mieszkania przeradza się w walkę o przetrwanie. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 32075

Bez kompasu / Rudderless (2014)

Sam, ceniony specjalista do spraw reklamy, pogrąża się w żałobie po tragicznej śmierci nastoletniego syna Josha. Mężczyzna jest zdruzgotany, topi smutki w alkoholu. Dwa lata później była żona przynosi mu pudełko wypełnione nagraniami i .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 17110

22 Minuty / 22 minut (2013)

Kiedy rosyjski tankowiec zostaje porwany przez somalijskich piratów na Morzu Arabskim, akcji wyzwolenia podejmuje się nowicjusz Sanya. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 24289

«1234...3132»