Tytuł filmu:
Uploaduj i zarabiaj! 10k wideo wyś. = $9, 1k pobrań = $8 [ENG]

Ulubione » Wujo3131 » 568

«1234...2829»

Oz Wielki I Potężny / Oz The Great And P..

Droga cyrkowego magika, który stał się najpotężniejszym czarnoksiężnikiem z krainy Oz. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 131515

Ratujmy mikołaja / Saving Santa (2013)

Kiedy elf Bernard niechcący ujawni tajemnicę wynalazku Mikołaja chciwemu miliarderowi, będzie musiał ruszyć w podróż w czasie z misją ratunkową. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 30938

Szalone święta / Abominable Christmas (2..

Abby i Adam są dziećmi śniegowego stworka. Tuż przed Bożym Narodzeniem rodzeństwo trafia do miasteczka w Kolorado. Ojciec tłumaczy im, że ludzie są najniebezpieczniejszymi istotami na świecie, dlatego też nie wolno się z nimi zaprzyjaźni.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 19354

Step Up: All In (2014)

Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 88413

Dracula Historia Nieznana / Dracula Untold..

Film łączy w sobie dwie opowieści. Jedna z nich bazuje na autentycznej postaci - walczącego z Turkami Vlada Palownika, druga odnosi się do legendy dotyczącej pojawienia się pierwszego na Ziemi wampira.
Vlad Tepes (Luke Evans) to młody .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 149478

Przypadkowa Kochanka / The Good Mistress (..

Sandy, młoda kobieta o skomplikowanej przeszłości, próbuje zacząć nowe życie. Przyjeżdża do miasta, w którym mieszka jej przyjaciółka, Karen. Kobieta pragnie zapomnieć o tragicznym wypadku, który spowodowała, prowadząc po alkoholu, ch.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 24539

Gang Wiewióra / The Nut Job (2014)

Komedia do chrupania dla całej rodziny. Opowieść o wiewiórze, który organizuje szajkę zwierzaków, by napaść na sklep z orzechami.
Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku Surly'ego – n.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 87250

Koszmar siostry / A Sisters Nightmare (201..

Jane Rydert (Kelly Rutherford) wiedzie spokojne życie miejscowej policjantki. Pewnego dnia do jej drzwi puka starsza siostra, Cassidy (Natasha Henstridge), która przez 16 lat była pacjentką szpitala dla chorych psychicznie. Kobieta domaga się po.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 12417

Jak ukraść Księżyc / Despicable Me (20..

W pewnym miejscu na Ziemi poznajemy Gru (głos Steve'a Carella), który planuje najzuchwalszą kradzież na Ziemi - zamierza ukraść księżyc! Gru jest wyposażony w arsenał broni - zmiecie wszystko co stanie mu na drodze. Aż do momentu, gdy na j.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 232755

Thorne: Kokon / Thorne: Sleepyhead (2010)

Inspektor Thorne jest na tropie niebezpiecznego mordercy, który zabił trzy kobiety. U swojej czwartej ofiary wywołał udar, który doprowadził ją do syndromu zamknięcia. Przestępca wciąga Thorna w swoją grę, podczas której zamierza obnaży.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 15387

Królowa Śniegu / Snezhnaya koroleva (201..

Zła Królowa Śniegu zamierza zmrozić serca wszystkich ludzi i pozbawić ich emocji. Jeżeli ten niecny plan się powiedzie, artyści i sztuka na całym świecie znikną, a ludzie zapomną, czym są miłość, przyjaźń i dobro. Jednak magiczne lu.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 29211

Handel Niewiniątek / Trade of Innocents (..

Film opowiada o małżeństwie, które musi pogodzić się z utratą córki, które z kolei walczyło z handlem młodych dziewczyn sprzedawanych jako seksualne niewolnice. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 26163

Sabotaż / Sabotage (2014)

Tajniacy z DEA giną po okradzeniu siedziby kartelu narkotykowego. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 26184

Zbaw nas ode złego / Deliver Us from Evil..

Oficer nowojorskiej policji Ralph Sarchie (Eric Bana) prowadzi dochodzenie w sprawie serii tajemniczych morderstw. Pomaga mu niekonwencjonalny ksiądz (Edgar Ramirez), który jest przekonany, że w sprawy są zamieszane siły nieczyste. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 132825

Kandydat / The Manchurian Candidate (2004)

D. Washington i L. Schreiber wcielają się w role amerykańskich żołnierzy w remake'u klasycznego thrillera z 1962 r., w którym miejsce akcji z Wietnamu przeniesiono nad Zatokę Perską. Amerykańscy marines, schwytani przez wroga, zostają podda.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 39529

Powstali z popiołów / Out of the Ashes (..

Podstawą do nakręcania filmu stały się wspomnienia żydowskiej lekarki doktor Giselli Perl pt.: "Byłam lekarzem w Oświęcimiu". Od dzieciństwa marzyła ona o tym, by zostać lekarzem. Udało jej się to osiągnąć, choć musiała po.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 16667

Ecstasy (2011)

Pobożna matka, wychowująca samotnie dwie córki, usilnie stara się, aby nie popełniły one tych samych błędów co ona w przeszłości - aby nie popadły w uzależnienie od ecstasy i innych narkotyków. Jednak, jak wszyscy wiemy, pokusa potrafi .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 94883

Czysta Gra / Fair Game (2010)

Film „Fair Game” to dramat oparty na biografii Valerie Plame Wilson (Naomi Watts), byłej tajnej agentki CIA. W lipcu 2003 roku mąż Valerie, ambasador Joseph Wilson, na łamach New York Times oskarżył administrację prezydenta George'a W. Bus.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 42906

Imigrantka / The Immigrant (2013)

Jest rok 1921. Dwie młode Polki, siostry – Ewa i Magda wyruszają do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Zanim jednak spełni się ich amerykański sen muszą przejść selekcję na Ellis Island. Chora na gruźlicę Magda zostaje zatrzymana i .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 10323

Bestia w ringu - Philly Kid / The Philly K..

Dillon (Wes Chatham) to były zapaśnik a zarazem mistrz NCAA, który został niesłusznie skazany za napaść na policjanta. Po dziesięciu latach opuszcza więzienie i wraca do domu w Baton Rouge, w Luizjanie. Wkrótce odkrywa, że jego przyjaciel.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 22210

«1234...2829»