Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 531

«1234...2627»

Leonie (2010)

Oparta na faktach historia życia Leonie Glimour (Emily Mortimer), amerykańskiej dziennikarki i asystentki pisarza Yona Noguchi (Shidô Nakamura). Owocem ich burzliwego romansu był syn Isamu, genialny rzeźbiarz i architekt. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 2011

Gniew Kaina / The Wrath of Cain (2011)

Miles "Cain" Skinner jest dobrze znanym przestępcą, który odsiaduje wieloletni wyrok w więzieniu. W trakcie odsiadki dowiaduje się o śmiertelnej chorobie, która zmusza go do refleksji nad życiem własnym i swojej rodziny. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 62399

Team Hot Wheels: Odjazdowa przygoda / Team..

Przygody Gate, Rhett, Wyatt, i Brandona którzy podejmują się rozwiązania sprawy, tajemniczego czarnego samochodu, który pojawia się w ich miasteczku. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 14030

Holidaze: Święta, których prawie nie by..

Święty Mikołaj uświadamia sobie, że znalazł się w poważnych kłopotach, kiedy zauważa, że Rusty, jeden z jego reniferów, opuścił Biegun Północny, by wraz z nowymi przyjaciółmi wyruszyć w nietypową podróż. Rusty od jakiegoś czasu.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 4030

Kiseichuu: kiraa pusshii (2004) +18

+18 Dwuosobowa ekspedycja do dorzecza Amazonki z Japonii przez swoją nierozwagę zabiera wraz ze sobą do kraju tajemnicze zwierzę. Okazuje się ono być pasożytem, który zagnieżdża się w żeńskich częściach intymnych, aby pozbawiać płeć.. więcej »

Tłumaczenie: Czytany | Odsłon: 64449

Zabiłem moją matkę / J'ai tué ma mère..

Bohaterem filmu jest 16-letni Hubert, który po rozwodzie rodziców mieszka z matką, a ojca widuje sporadycznie. Artystyczne talenty Huberta zwracają uwagę nauczycielki języka francuskiego. W ten oto sposób rodzi się przyjaźń dwóch osób, kt.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 48305

Largo Winch (2008)

Largo Winch to 26-letni buntownik, który przy okazji jest też bilionerem - dziedzicem rodzinnego imperium biznesu, jak również czarującym pogromcą kobiecych serc. Już wkrótce będzie musiał użyć swych niezwykłych umiejętności, aby przec.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 172224

Najstarsze Dziecko Świata / The World´s ..

W 2009 roku, w marokańskiej jaskini odkryto dziecięcą czaszkę i tułów, pochodzące z czasów starożytnych. Naukowcy starają się dowiedzieć kim było dziecko i jakiej było płci. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 4551

Harold i Kumar: Spalone święta / A Very ..

Jak to bywa w życiu, niegdyś nierozłączni przyjaciele Harold (John Cho) i Kumar (Kal Penn) teraz żyją oddzielnie, mają rodziny i nowych przyjaciół. Właśnie przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia, kiedy Kumar na progu swojego domu.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 171294

Zgorszenie publiczne (2010)

Komedia romantyczna po ślunsku. Producenci filmu „Rezerwat” przedstawiają najnowszy projekt. Długo oczekiwany pełnometrażowy debiut Macieja Prykowskiego to zwariowana i żywiołowa komedia o małym osiedlu familoków, na którym pojawia się.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 19683

Teresa: Historia świętej Teresy z Lisieu..

Francja, schyłek XIX wieku. W pobożnej chrześcijańskiej rodzinie na świat przychodzi piąta córka państwa Martin. Teresa jest bardzo wrażliwym i inteligentnym dzieckiem.
W wieku 4 lat umiera jej matka, później opuszczają ją dwie na.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 2388

Uznany za fundamentalistę / The Reluctant..

Bohaterem filmu jest młody Pakistańczyk Changez mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Po zamachach z 11 września 2001 roku zaczyna być traktowany jak terrorysta. Amerykański sen Changeza zmienia się w koszmar. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 2795

Zupełnie Inne Love Story / Just Another L..

Zaskakująco nieprzewidywalny” Jonas jest przykładnym mężem i ojcem. Niewiele oczekuje od swojego spokojnego i przewidywalnego życia. Wszystko to wali się niczym domino, gdy staje się świadkiem poważnego wypadku samochodowego. Wstrząśnię.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 10539

Gwiazd naszych wina / The Fault in Our Sta..

Hazel (Shailene Woodley) i Gus (Ansel Elgort) to para nastolatków, których połączyła błyskotliwość, niechęć do tego, co przeciętne i wielka miłość. Ich związek jest wyjątkowy - poznali się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób choryc.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 159797

Beautiful Boy (2010)

Bill (Michael Sheen) i Kate (Maria Bello) są rodzicami Sama (Kyle Gallner), 18-letniego studenta pierwszego roku w collegu. Gdy pewnego dnia do ich drzwi puka policja, dowiadują się, że na uniwersytecie Sama była strzelanina. Kate przeczuwa, że.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 8166

Wyrok na Franciszka Kłosa (2000)

Oparta na faktach historia Franciszka Kłosa, policjanta, który w czasie II Wojny Światowej współpracował z Nazistami. Wierząc, że sumiennie wykonując swoją pracę i zarabiając pieniądze na utrzymanie rodziny można przeżyć wojnę Kłos .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 18969

Operacja E / Operación E (2012)

Historia kolumbijskiej rodziny, która staje się ofiarami terroru największej partyzanckiej grupy w kraju. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 6724

Hardkor Disko (2014)

Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem, żyjące chwilą dzieci, a wokół nich rzeczywistość, w której wzbiera gniew i napięcie bliskie eksplozji. W takiej scenerii poznajemy Marcina, mł.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 21667

Kogut Kukuryku / Rooster Doodle Doo (2014)

Kogut Kukuryku to niezawodny kogut, który każdego dnia wcześnie rano - i bardzo głośno! - budzi mieszkańców wioski. Kiedy kilku z nich postanowiło go wygnać, ponieważ chcieli się wyspać, niektóre sprawy w mieście w alarmującym tempie o.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 6579

A Haunted House 2 (2014)

Po dokonaniu egzorcyzmów na swojej byłej dziewczynie Malcolm (Marlon Wayans) dokonuje zmian w swoim życiu. Wiąże się z nową partnerką, która ma dwójkę dzieci. Niespodziewanie znów zaczyna doświadczać dziwnych, paranormalnych zjawisk. więcej »

Tłumaczenie: Czytany | Odsłon: 35437

«1234...2627»