Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 490

«1234...2425»

102 Minuty, Które Zmieniły Amerykę / 10..

Przejmujący dokument ukazuje w czasie rzeczywistym zamachy terrorystyczne z 11 września w Nowym Jorku. Posługując się amatorskimi filmami wideo i nagraniami z telefonów komórkowych przypadkowych świadków, odtwarzamy dramat i emocje, jakie to.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 35174

Ocalony / Lone Survivor (2013)

Czerwiec 2005. Zrzuceni na afgańsko-pakistańskim pograniczu w ramach operacji "Red Wings" czterej amerykańscy komandosi z elitarnej jednostki Navy SEALs trafiają w pułapkę i muszą odeprzeć atak kilkadziesiąt razy liczniejszej grupy.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 41147

Dziewczęta z Auschwitz (2010)

Film przedstawia wspomnienia kobiet przebywających kiedyś w Auschwitz-Birkenau oraz to, co młode Polki myślą dziś o ich dramacie. Choć od zakończenia wojny upłynęło 65 lat, dla bohaterek filmu - byłych więźniarek Oświęcimia - wspomina.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 35866

Worricker - ostateczna rozgrywka / Salting..

Johnny Worricker (Bill Nighy) i Margot Tyrell (Helena Bonham Carter) podróżują po Europie, aby uniknąć schwytania przez MI5. Rollo Maverley (Ewen Bremner) wysyła do Johnny'ego swojego zaufanego człowiek, który przekazuje im informację o afer.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 2436

Generał - zamach na Gibraltarze (2009)

Film opowiada o ostatnich dniach życia generała Władysława Sikorskiego, tuż przed katastrofą. Wodzowi towarzyszy córka Zofia i ekipa najbliższych współpracowników. Wszyscy goszczą w pałacu gubernatora Gibraltaru Masona Macfarlane’a.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 7097

Twarze w tłumie / Faces in The Crowd (201..

W "Faces in the Crowd" Jovovich wcieli się w rolę młodej kobiety, której udaje się przeżyć atak seryjnego mordercy. Dziewczyna budzi się w szpitalu, ale w wyniku urazu głowy cierpi na specyficzną amnezję, która objawia się tym, że w og.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 131241

Cud / Chudo (2009)

Film oparty jest na faktach, które wydarzyły się w Samarze w 1956 roku. W czasie świąt dziewczyna zdejmuje ze ściany ikonę Nikołaja Cudotwórcy i zaczyna z nią tańczyć, lecz nagle zastyga w miejscu. To stanie trwa wiele miesięcy. Mieszka.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 11417

Kobieta w klatce / Kvinden i buret (2013)

W tajemniczych okolicznościach, z pokładu promu, znika piękna parlamentarzystka - Merete Lynggaard (Sonja Richter). Zakrojone na szeroką skalę śledztwo nie przynosi rezultatów. Pięć lat później duński parlament podejmuje decyzję o utworz.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 16443

Gdzie serce twoje / Where The Heart Is (20..

Nastoletnia Novalee Nation spodziewa się dziecka. Wraz z jego ojcem podróżuje do Kalifornii. Ale gdy zatrzymują się na zakupy w małym miasteczku w Oklahomie, chłopak ucieka. Pozostawiona własnemu losowi, bez grosza przy duszy, dziewczyna ukry.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 72203

Dług / The Debt (2010)

Film jest adaptacją izraelskiego filmu z 2007 roku pt. „Ha-Hov“. Historia rozpoczyna się w 1997 roku, kiedy do byłych agentów Mossadu, obecnie na emeryturze - Rachel (Mirren) i Stefana (Wilkinson) dociera szokująca informacja o ich byłym ws.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 36263

Złodziejski kodeks / The Code (2009)

Wytrawny złodziej werbuje młodego przestępcę, aby wykonać wspólnie jeden, ostatni skok - ukraść dwa bezcenne jaja Faberge. Tym samym będzię mógł spłacić dług u rosyjskiej mafii i spokojnie przejść na emeryturę. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 40288

Z rubryki kryminalnej: Czerwona wilczyca /..

Pewnej ciemnej zimowej nocy w wypadku samochodowym w Lulea, na północy Szwecji, ginie dziennikarz miejscowej gazety. Jego śmierć budzi zainteresowanie Anniki Bengtzon, która ostatnio współpracowała z nim w związku ze sprawą pewnego ataku na.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 5955

Selekcja / Triage (2009)

Mroczna opowieść o pewnym fotoreporterze (Colin Farrell), który, w towarzystwie swojego najlepszego przyjaciela, wyrusza na dość niebezpieczną wyprawę, ale do domu powraca sam. Film na podstawie mrocznej powieści Scotta Andersona. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 22726

Cześć, tato / Buongiorno papà (2013)

Andrea to przystojny, zapatrzony w siebie singiel, którego świat kręci się wokół pracy i kobiet. Wolny od zobowiązań człowiek wiedzie wygodne, pełne przyjemności życie. Pewnego dnia wszystko się zmienia. W mieszkaniu mężczyzny zjawia s.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 13968

Skubani / Free Birds (2013)

Nagrodzony Oscarem producent "Shreka" zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra.
Przezabawna animowana komedia o ptakac.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 120226

Country Strong (2010)

Film opowiada o młodym wokaliście i tekściarzu (Hedlund), który nawiązuje romans z przebrzmiałą gwiazdą country (Paltrow). Wraz z jej mężem (McGraw) i zwycięzczynią konkursów piękności próbującą sił w muzyce (Meester), bohaterowie .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 17165

Miasto śmierci / Bordertown (2006)

W Juarez, meksykańskim mieście położonym na granicy USA od 1993 odbywają się morderstwa na młodych, pięknych, biednych i podobnych do siebie. Za morderstwami stoi zorganizowana grupa przestępców. Dziewczyny znikają w tajemniczych okoliczno.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 78345

Serce do walki / A Fighting Man (2014)

Sailor O'Connor to były bokser, który czasy świetności ma już za sobą. Niespodziewanie pojawia się okazja do powrotu na ring. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 7139

Blue Jasmine (2013)

Jasmine (Cate Blanchett) przywykła do wygodnej egzystencji u boku męża-biznesmena Hala (Alec Baldwin). Do świata luksusowych rezydencji i limuzyn, kolacji w najdroższych restauracjach Nowego Jorku i zakupów w butikach topowych projektantów. Je.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 14576

Ostra randka (2013)

"Ostra randka" to pełen emocji, trzymający w napięciu thriller, którego akcja zainspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Bohaterką jest młoda studentka Gosia, która po sprzeczce z chłopakiem zostaje porwana. Na kilkanaście godzin.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 11524

«1234...2425»