Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 583

«1234...2930»

Śmiertelna przysięga / The Haunting of S..

Kiedy Samantha zostaje przyjęta na uczelnie, w niewyjaśnionych okolicznościach giną studenci. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 36864

Ludzkie dzieci / Children of Men (2006)

Akcja umieszczona jest w przyszłości. Ludzie utracili zdolność do reprodukcji, a świat, po śmierci pewnego 18-latka, najmłodszego człowieka na Ziemi, pogrąża się w chaosie. Theodore Faron zostaje opiekunem kobiety, która będzie jedną z .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 52127

Bajkowe Boże Narodzenie / A Princess for ..

Po śmierci siostry i jej męża, młoda Jules (Katie McGrath) decyduje się podjąć opieki nad dwójką swoich siostrzeńców. Kiedy w przeddzień Bożego Narodzenia niespodziewanie traci pracę, staje na skraju załamania. Jednak życie dziewczyny.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 15274

Odzyskać córkę / Augusta, Gone ( 2006 )

Nastoletnia Augusta, wkraczając w okres młodzieńczego buntu, oddala się od rodziny i sięga po używki. Zrozpaczona matka próbuje odzyskać zagubioną córkę. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 7253

Na tyłach wroga 2 / Saints and Soldiers: ..

15 sierpnia 1944 roku żołnierze 517 Pułku Spadochronowej Grupy Bojowej przedostają się nad południową Francję. Ich misją jest wspieranie i ochrona alianckich żołnierzy maszerujących w stronę Berlina. Starając się wypełnić zadanie i d.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 47845

Pożegnanie z niewinnością / Trust (2010..

Rodzina Cameronów mieszka w dużym, eleganckim domu na przedmieściach. Will (Clive Owen) i Lynn (Catherine Keener) wychowują trójkę udanych dzieci w miłości i wzajemnym zrozumieniu. Są przekonani, że zapewniają im całkowite bezpieczeństwo.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 163318

Terrorysta / Cleanskin (2012)

Sean Bean wciela się w postać Ewana, agenta Secret Service pracującego pod przykrywką w kryminalnym światku Londynu. Jego celem jest granie ochroniarza mało znaczącego przemytnika broni oraz materiałów wybuchowych i odkrycie, kto jest odbior.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 83693

Dwanaście choinek / The Twelve Trees of C..

Bibliotekarka Cheri Jamison (Lindy Booth) jest typową idealistką. Jej perfekcyjny obraz świata zostaje zaburzony, kiedy pewnego dnia dowiaduje się, że jej ukochana biblioteka na Manhattanie ma zostać zburzona. W jej miejscu ma powstać luksusow.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 22104

Zabójcza Klika / Death Clique (2014)

Rywalizacja między trzema nastolatkami doprowadza do tragedii… Matka jednej z dziewcząt szuka sprawiedliwości. Sara i Jade to najlepsze przyjaciółki, których życie zmienia się za sprawą nowej uczennicy, Ashley. Dziewczyna stara się zdoby.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 31336

Good People (2014)

Tom i Anna kradną pieniądze znalezione u swojego sąsiada, po czym wpadają w poważne tarapaty. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 26344

Zaginiona córeczka / Little Girl Lost: Th..

Podczas przyjęcia wybucha pożar, w którym ginie mała Delimar, jednak matka uważa, że córka została porwana. Sześć lat później Luz spotyka Valerie i zaczyna ją podejrzewać. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 23446

Grace księżna Monako / Grace of Monaco (..

Życie gwiazdy filmowej, zawrotna kariera uwieńczona Oscarem i wielka sława to tylko początek baśniowego życia Grace Kelly, skromnej dziewczyny z Filadelfii. Kiedy ma już niemal wszystko, poznaje Księcia Monako Rainera. Zakochują się w sobie.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 30963

Zanim nadejdzie noc / The Dying of the Lig..

Evan Lake, agent CIA, przechodzi na emeryturę z powodu postępującej demencji. Mężczyzna odkrywa, że jego dawny przeciwnik, Muhhamed Banir, uznany za zmarłego od ponad dwóch dekad, żyje w ukryciu. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 64162

Niezniszczalni 3 / The Expendables III (20..

Conrad Stonebanks (Mel Gibson) to jeden z największych na świecie handlarzy bronią. Zanim przeszedł na ciemną stronę mocy, był jednym z tych, którzy powołali do życia Niezniszczalnych - kierującą się własnym kodeksem honorowym grupę na.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 184622

Więzień labiryntu / The Maze Runner (201..

Nastoletni Thomas zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie, z którego próbuje się wydostać. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 172346

Oz Wielki I Potężny / Oz The Great And P..

Droga cyrkowego magika, który stał się najpotężniejszym czarnoksiężnikiem z krainy Oz. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 132350

Ratujmy mikołaja / Saving Santa (2013)

Kiedy elf Bernard niechcący ujawni tajemnicę wynalazku Mikołaja chciwemu miliarderowi, będzie musiał ruszyć w podróż w czasie z misją ratunkową. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 31456

Szalone święta / Abominable Christmas (2..

Abby i Adam są dziećmi śniegowego stworka. Tuż przed Bożym Narodzeniem rodzeństwo trafia do miasteczka w Kolorado. Ojciec tłumaczy im, że ludzie są najniebezpieczniejszymi istotami na świecie, dlatego też nie wolno się z nimi zaprzyjaźni.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 19923

Step Up: All In (2014)

Do rywalizacji we wnętrzach luksusowego hotelu Valhalla w Las Vegas przystąpią uwielbiani przez widzów uczestnicy wcześniejszych tanecznych turniejów więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 96282

Dracula Historia Nieznana / Dracula Untold..

Film łączy w sobie dwie opowieści. Jedna z nich bazuje na autentycznej postaci - walczącego z Turkami Vlada Palownika, druga odnosi się do legendy dotyczącej pojawienia się pierwszego na Ziemi wampira.
Vlad Tepes (Luke Evans) to młody .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 157540

«1234...2930»