Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 364

«1234...1819»

The Starving Games (2013)

Parodia słynnych filmów ostatnich lat: "Igrzyska śmierci", "Avatar", "Harry Potter", "Avengers", "Niezniszczalni" i "Hobbit: Niezwykła podróż".
Żyjąca w dwunastym dystrykcie K.. więcej »

Tłumaczenie: Czytany | Odsłon: 83644

Zupełnie jak miłość / Lot Like Love, A..

Dwoje młodych ludzi poznaje się na pokładzie samolotu lecącego z Los Angeles do Nowego Jorku. To, co początkowo zdawało się być niewinną znajomością, przeradza się w niezwykle silne uczucie. Jednak dopiero po kilku latach i podczas kolejn.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 115685

Slumdog. Milioner z ulicy / Slumdog Millio..

Jamal, mieszkaniec slumsów Bombaju, w wieku 18 lat bierze udział w hinduskiej wersji "Milionerów". Od finałowej wygranej dzieli go ostatnie pytanie, jednak zanim zdąży na nie odpowiedzieć, aresztuje go policja. Funkcjonariusze chcą .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 182502

Labirynt zbrodni / Hunt for the Labyrinth ..

Doświadczony policjant Mike Holland oraz Shelby Anderson, młoda i ambitna asystentka prokuratora okręgowego, prowadzą śledztwo w sprawie tajemniczego seryjnego mordercy, który przeprowadza ofiary przez makabryczny labirynt. Sytuacja komplikuje .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 38451

12 Rund / 12 Rounds (2009)

Film akcji w reżyserii mistrza gatunku Renny'ego Harlina, twórcy "Szklanej pułapki 2" i "Na krawędzi". Brutalny przestępca porywa dziewczynę policjanta w Nowego Orleanu i stawia mu niezwykłe ultimatum: jeśli chce, by odzys.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 140019

Oddział / The Ward (2010)

"Amber Heard („Informers”, „Alpha Dog”) i Danielle Panabaker („Opętani”, „Mr.Brooks”) w nowym horrorze mistrza gatunku, Johna Carpentera („Ucieczka z Los Angeles”, „Halloween”, „Mgła”). 1966 rok. Noc. Nad Nord Bend przec.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 87862

Spadkobiercy / The Descendants (2011)

Najnowszy film Alexandra Payne’a, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Bezdroży" i "Schmidta", ekranizacja bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings. Gdy jego żona trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 164872

Supermarket (2012)

Pan Jaśmiński, szef prywatnej firmy ochroniarskiej, pilnuje porządku w supermarkecie. Akcja nabiera tempa, gdy w sylwestrową noc w sklepie znika jeden z klientów. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 142903

500 dni miłości / 500 Days of Summer (20..

Tom jest nieszczęśliwym i niepoprawnym romantykiem, który zarabia na życie wymyślając teksty na pocztówki z życzeniami. Gdy jego dziewczyna, Summer, odchodzi od niego, zrozpaczony postanawia wrócić myślami do ich 500 dni razem, aby odkryć.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 181430

Sierpniowe niebo. 63 dni chwały (2013)

Pracownicy budowy znajdują w ruinach przedwojennej kamienicy ludzkie szczątki i pamiętnik z czasów Powstania Warszawskiego. Ukrywający się w piwnicy profesor opisał w nim pierwsze dni dramatycznej walki o Warszawę. 5 sierpnia 1944 roku młodz.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 49240

Magiczna gwiazdka Mikiego: Zasypani w Cafe..

Dołączcie do Myszki Mickey i innych gwiazd animacji Disneya, po raz pierwszy występujących razem, świętujących Gwiazdkę i śpiewających piosenkę "Najlepsze ... więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 80662

Dzieci z Timpelbach / Les Enfants de Timpe..

Dzieci małej, Europejskiej i górskiej wioski walczą by być jedynymi mieszkańcami. Wkrótce osoby dorosłe nie mają nic do powiedzenia. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 21030

Czekając na Joe (2003)

Wydarzenia przedstawione w filmie zdobywcy Oskara za "One Day in September" Kevina Macdonalda rozegrały się w roku 1985, a jego bohaterowie byli wówczas młodymi, sprawnymi, świetnie wyszkolonymi alpinistami. Joe Simpson i Simon Yates w.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 39344

Olimp W Ogniu / Olympus Has Fallen (2013)

Bohaterem filmu jest Mike Banning (Gerard Butler), agent Super Service dbający o bezpieczeństwo prezydenta Stanów Zjednoczonych (Aaron Eckhart). Na skutek nieodpowiedzialnego zachowania zostaje zwolniony i rozpoczyna pracę jako ochroniarz w super.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 163089

Ciekawy przypadek Benjamina Buttona (2008)

Opowieść o człowieku, który przychodzi na świat jako 80-latek i stopniowo młodnieje. O człowieku, który - podobnie jak my wszyscy - nie potrafi zatrzymać upływu czasu. Jego osobistą historię, osadzoną w Nowym Orleanie, śledzimy od końc.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 165211

Wielki Gatsby / The Great Gatsby (2012)

Film opowiada o nieszczęśliwej miłości w czasach prohibicji i gangsterów na tle Nowego Jorku lat 20 ubiegłego wieku. Miejscowy milioner Gatsby po 11 latach spotyka swoją dawną miłość Daisy. Mężczyznę i kobietę łączył kiedyś romans,.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 149757

Garfield - kot prawdziwy / Garfield Gets R..

Garfield, najsłynniejszy kot świata, wiedzie życie, którego wielu z nas mogłoby mu pozazdrościć. Całe dnie spędza przed telewizorem na swym ulubionym fotelu i czuje się panem wszechświata. Czar pryska, gdy właściciel Garfielda, Jon, przy.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 59038

Lęk Wysokości (2011)

Fabularny debiut nominowanego do Oscara i nagrodzonego na festiwalu w Berlinie reżysera "Królika po berlińsku" Bartosza Konopki to poruszająca historia telewizyjnego spikera Tomka (Marcin Dorociński, nagrodzony Złotymi Lwami za kreacj.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 68913

Kamerdyner / The Butler (2013)

W 1926 roku młody Cecil opuszcza skonfliktowane na tle rasowym południe USA, szukając szansy na lepsze życie. Wkrótce otrzyma niezwykły dar od losu. Zostanie kamerdynerem w Białym Domu, stając się naocznym świadkiem wydarzeń, które na zaw.. więcej »

Tłumaczenie: Czytany | Odsłon: 83844

Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia ..

Gdy na Ziemi ląduje statek kosmiczny, ludzkość staje w obliczu pierwszego w historii kontaktu z wysłannikami pozaziemskiej cywilizacji. Czy przybywają oni na naszą planetę z misją pokojową? Nowa wersja jednego z najsłynniejszych filmów fan.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 108726

«1234...1819»