Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 525

«1234...2627»

Largo Winch (2008)

Largo Winch to 26-letni buntownik, który przy okazji jest też bilionerem - dziedzicem rodzinnego imperium biznesu, jak również czarującym pogromcą kobiecych serc. Już wkrótce będzie musiał użyć swych niezwykłych umiejętności, aby przec.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 171693

Najstarsze Dziecko Świata / The World´s ..

W 2009 roku, w marokańskiej jaskini odkryto dziecięcą czaszkę i tułów, pochodzące z czasów starożytnych. Naukowcy starają się dowiedzieć kim było dziecko i jakiej było płci. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 4518

Harold i Kumar: Spalone święta / A Very ..

Jak to bywa w życiu, niegdyś nierozłączni przyjaciele Harold (John Cho) i Kumar (Kal Penn) teraz żyją oddzielnie, mają rodziny i nowych przyjaciół. Właśnie przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia, kiedy Kumar na progu swojego domu.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 169861

Zgorszenie publiczne (2010)

Komedia romantyczna po ślunsku. Producenci filmu „Rezerwat” przedstawiają najnowszy projekt. Długo oczekiwany pełnometrażowy debiut Macieja Prykowskiego to zwariowana i żywiołowa komedia o małym osiedlu familoków, na którym pojawia się.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 19584

Teresa: Historia świętej Teresy z Lisieu..

Francja, schyłek XIX wieku. W pobożnej chrześcijańskiej rodzinie na świat przychodzi piąta córka państwa Martin. Teresa jest bardzo wrażliwym i inteligentnym dzieckiem.
W wieku 4 lat umiera jej matka, później opuszczają ją dwie na.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 2296

Uznany za fundamentalistę / The Reluctant..

Bohaterem filmu jest młody Pakistańczyk Changez mieszkający w Stanach Zjednoczonych. Po zamachach z 11 września 2001 roku zaczyna być traktowany jak terrorysta. Amerykański sen Changeza zmienia się w koszmar. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 2747

Zupełnie Inne Love Story / Just Another L..

Zaskakująco nieprzewidywalny” Jonas jest przykładnym mężem i ojcem. Niewiele oczekuje od swojego spokojnego i przewidywalnego życia. Wszystko to wali się niczym domino, gdy staje się świadkiem poważnego wypadku samochodowego. Wstrząśnię.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 10463

Gwiazd naszych wina / The Fault in Our Sta..

Hazel (Shailene Woodley) i Gus (Ansel Elgort) to para nastolatków, których połączyła błyskotliwość, niechęć do tego, co przeciętne i wielka miłość. Ich związek jest wyjątkowy - poznali się na spotkaniu grupy wsparcia dla osób choryc.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 141350

Beautiful Boy (2010)

Bill (Michael Sheen) i Kate (Maria Bello) są rodzicami Sama (Kyle Gallner), 18-letniego studenta pierwszego roku w collegu. Gdy pewnego dnia do ich drzwi puka policja, dowiadują się, że na uniwersytecie Sama była strzelanina. Kate przeczuwa, że.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 8094

Wyrok na Franciszka Kłosa (2000)

Oparta na faktach historia Franciszka Kłosa, policjanta, który w czasie II Wojny Światowej współpracował z Nazistami. Wierząc, że sumiennie wykonując swoją pracę i zarabiając pieniądze na utrzymanie rodziny można przeżyć wojnę Kłos .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 18808

Operacja E / Operación E (2012)

Historia kolumbijskiej rodziny, która staje się ofiarami terroru największej partyzanckiej grupy w kraju. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 6573

Hardkor Disko (2014)

Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem, żyjące chwilą dzieci, a wokół nich rzeczywistość, w której wzbiera gniew i napięcie bliskie eksplozji. W takiej scenerii poznajemy Marcina, mł.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 20119

Kogut Kukuryku / Rooster Doodle Doo (2014)

Kogut Kukuryku to niezawodny kogut, który każdego dnia wcześnie rano - i bardzo głośno! - budzi mieszkańców wioski. Kiedy kilku z nich postanowiło go wygnać, ponieważ chcieli się wyspać, niektóre sprawy w mieście w alarmującym tempie o.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 6201

A Haunted House 2 (2014)

Po dokonaniu egzorcyzmów na swojej byłej dziewczynie Malcolm (Marlon Wayans) dokonuje zmian w swoim życiu. Wiąże się z nową partnerką, która ma dwójkę dzieci. Niespodziewanie znów zaczyna doświadczać dziwnych, paranormalnych zjawisk. więcej »

Tłumaczenie: Czytany | Odsłon: 34338

Wojownicze żółwie ninja / Teenage Mutan..

 więcej »

Tłumaczenie: Czytany | Odsłon: 72036

Poszukiwacz przygód: Klątwa skrzyni Mida..

Życie 17-letniego Mariah Mundiego wywraca się do góry nogami, gdy znikają jego rodzice, a młodszy brat zostaje porwany. Chłopak podąża tropem pozostawionym w mrocznym hotelu i odkrywa nieznany wymiar pełen porywających dzieci potworowi śmi.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 14048

13 grzechów / 13 Sins (2014)

Eliot jest pogrążony w długach i wszystko wskazuje na to, że nie prędko uda mu się je spłacić. Pieniądze są mu potrzebne jednak bardziej niż kiedykolwiek – wkrótce ma zamiar poślubić miłość swojego życia. Pewnego dnia odbiera tele.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 73561

Zabójstwo Caroline Byrne / A Model Daught..

Film oparty na faktach. Caroline Byrne (Cariba Heine) jest sławną, atrakcyjną australijską modelką. Pewnej nocy zostaję znaleziona martwa u podnóża klifu. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Jedyną osobą, któr.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 15209

Łowca / The Hunter (2011)

Rozsławiony przez kreację w "Plutonie" Willem Dafoe wciela się w najemnego myśliwego, który z ramienia firmy biotechnologicznej tropi tygrysa tasmańskiego, ostatnio widzianego na wolności w 1932 roku.  Pasjonujący scenarius.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 11974

Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd / Sp..

Jeden z najdłużej działających i najbardziej szalonych wrogów organizacji OSS, Zabawkarz (Sylvester Stallone) wychodzi z ukrycia, by siać zniszczenie wśród wielbicieli gier wideo. Jego ofiarą pada Carmen (Alexa Vega), która zostaje uwięzio.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 96325

«1234...2627»