Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 671

«1234...3334»

Koneser / La Migliore offerta (2013)

Po śmierci rodziców Claire Ibbetson zostaje właścicielką nieoszacowanych dzieł sztuki. W jej otoczeniu pojawia się coraz więcej osób proponujących swoją pomoc. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 83076

A Merry Friggin Christmas (2014)

Boyd Mitchler (Joel McHale) i jego żona Luann (Lauren Graham) spędzają Święta Bożego Narodzenia z ojcem Boyda Mitchem (Robin Williams) i pozostałą rodziną nieudaczników. Uświadamiając sobie, że zostawił wszystkie prezenty dla syna w dom.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 26931

W ukryciu / Hide (2011)

Na terenie szpitala psychiatrycznego policja odkrywa ciała sześciu kobiet. Pilne skrywane rodzinne sekrety stanowią klucz do zbrodni więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 26160

Dar / The Gift (2015)

Młode małżeństwo – Simon i Robyn – kupuje wymarzony dom, by w nim rozpocząć nowe życie. Przyszłość rysuje się w pięknych barwach, szczególnie że za kilka miesięcy na świat ma przyjść ich wymarzone dziecko. Spotkany przypadkiem d.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 46711

Arktyczna przygoda / The Journey Home / Mi..

Luke mieszka razem z matką w północnej Dakocie, bardzo blisko pól lodowych. Pewnego wieczoru odkrywa w swoim domu malutkiego białego niedźwiadka. Chłopiec jest zachwycony, zresztą niedźwiadek też, ale dzikie zwierzę nie może przecież mie.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 4720

Pakt z diabłem / Black Mass (2015)

Oparta na faktach historia dwóch mężczyzn, którzy po kilkunastu latach spotykają się ponownie i zaczynają prowadzić wspólne interesy, co prowadzi do jednego z największych skandali w historii FBI. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 53055

The Runner (2015)

Idealistyczny kongresmen stara się pomóc ludziom, których dotknęła katastrofa ekologiczna związana z wyciekiem ropy. Nieoczekiwanie zostaje zmuszony do zmierzenia się z własnymi słabościami, gdy na jaw wychodzi seksskandal z jego udziałem. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 34373

L'emprise (2015)

33-letnia Alexandra, matka czwórki dzieci, stanęła przed sądem oskarżona o zamordowanie męża. Podczas trzydniowego procesu opowiedziała dramatyczną historię życia u boku tyrana. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 16728

Dziewczyna ma kłopoty / The Girl Is In Tr..

Film opowiada historię barmana, który pracuje w jednym z klubów w Nowym Jorku (dzielnica Lower East Side). Zostaje on wplątany w tajemnicze morderstwo, w które są również uwikłani: zdesperowana kobieta, zaginiony dealer narkotyków i potomek.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 26190

Siódmy Syn / Seventh Son (2014)

Kiedy zabijesz wiedźmę, ale zapomnisz ją spalić, ona wróci… silniejsza, straszniejsza, pałająca pragnieniem zemsty… Dawno, dawno temu Stracharz, Mistrz Gregory (laureat Oscara Jeff Bridges), siódmy syn siódmego syna, w nierównej walce z.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 129035

Klucz do wieczności / Self/less (2015)

Zamożny mężczyzna chorujący na raka korzysta z udogodnień ówczesnej medycyny, która umożliwia mu przeniesienie świadomości do zdrowego i młodego ciała. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 132912

Gunman: Odkupienie / The Gunman (2015)

James Terrier (Sean Penn) pracował kiedyś jako likwidator dla amerykańskich służb. Teraz sam stał się celem grupy wykwalifikowanych morderców, którzy ścigają go od afrykańskiej dżungli, poprzez ulice Londynu, aż po tętniącą życiem B.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 69340

Zanim się rozstaniemy / Before We Go (201..

Okradziona kobieta, której uciekł pociąg do domu, błąka się nocą po Nowym Jorku. Pomoc oferuje jej uliczny muzyk. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 54300

Uwolnić Mikołaja! / Get Santa (2014)

Ojciec i syn łączą siły, by ratować Boże Narodzenie, kiedy znajdują w garażu śpiącego Św. Mikołaja wraz z zepsutymi saniami. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 10408

Królowa Śniegu / Die Schneekönigin (201..

Królowa Śniegu (niem. Die Schneekönigin) – niemiecki film fantasy z 2014 roku zrealizowany na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena o tym samym tytule. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 2328

Być jak Święty Mikołaj / The Santa Sui..

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Drake Hunter (Kevin Sorbo), producent zabawek wpada na chytry plan marketingowy. Namawia swoich pracowników do założenia strojów Świętego Mikołaja i wysyła ich z misją. Mają oni przekonać dzieci.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 8599

Focus (2015)

Emerytowany oszust (Will Smith) bierze pod swoje skrzydła młodą dziewczynę. Ma ją nauczyć fachu i pomóc zdobyć pozycję w biznesie. Wszystko się jednak komplikuje, gdy zaczyna się rodzić między nimi uczucie. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 188022

Dope (2015)

Film „DOPE” opowiada historię trzech nastolatków, którzy mają obsesję na punkcie hip-hopowej subkultury z lat 90. Razem tworzą zespół Awreeoh (wym. Oreo), którego piosenka „Don’t Get Deleted” została utworem promującym film. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 35726

Pułapka / Committed (2011)

Na skutek pomyłki dr Celeste Dupont trafia do szpitala psychiatrycznego jako pacjentka. Kobieta robi wszystko, aby udowodnić, że jest zdrowa. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 11588

Treblinka: hitlerowska machina śmierci /..

Szokujące odkrycie w lesie w Polsce rozpoczęło śledztwo w sprawie zbrodni, która pochłonęła ponad 900 tysięcy ofiar i pozostawiła po sobie nieliczne dowody i zaledwie garstkę naocznych świadków. 70 lat po wojnie brytyjska archeolog prób.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 9956

«1234...3334»