Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 453

«1234...2223»

Autostopowicz / The Hitcher (2007)

Historia zaczęła się w 1986 roku, gdy pewien nieświadomy niczego młodzieniec ośmielił się zaprosić do samochodu Johna Rydera. To był początek drogi, naznaczonej strachem i cierpieniem, drogi do piekła dla wszystkich, którzy przypadkowo s.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 35498

Ratując pana Banksa / Saving Mr. Banks (2..

Na usilne prośby swoich córek Walt Disney obiecuje zrealizować film na podstawie ich ulubionej książki "Mary Poppins" autorstwa P. L. Travers. Nie wie jednak, że spełnienie przyrzeczenia zajmie mu 20 lat. Aby uzyskać prawa do ekrani.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 10434

Bliski wróg / Enemies Closer (2013)

Henry, były komandos Navy SEAL po zakończeniu służby podjął pracę nieopodal granicy amerykańsko-kanadyjskiej. Gdy w jego progach pojawia się nieoczekiwany gość z zamiarem zemsty, niebezpieczna sytuacja radykalnie się zmienia. Dwaj śmiert.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 9372

Outsider / The Outsider (2014)

Lex, dowiadując się o śmierci córki, powraca do Los Angeles, gdzie odkrywa, że ciało denatki nie należy do jego pociechy. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 15753

Przygody Hucka Finna / Die Abenteuer des H..

Po tym, jak Huck Finn (Leon Seidel) i jego przyjaciel Tom Sawyer (Louis Hofmann) znaleźli skarb, ich życie zmieniło się diametralnie. Początkowa fascynacja dobrobytem szybko jednak się kończy. Finn z ogromną przyjemnością zostawiłby wszyst.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 2579

Kolor zbrodni / Freedomland (2006)

Historia opowiada o kobiecie /Julianne Moore/, która jest przekonana, że jej syn został porwany przez czarnoskórego mężczyznę, który wcześniej ukradł jej samochód. W sprawę angażują się czarny detektyw i biała dziennikarka, którzy w .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 35535

Skradzione życie / Stolen Lives (2009)

Zmumifikowane szczątki chłopca zostały odkryte w skrzyni zakopanej pięćdziesiąt lat temu. Detektyw Tom Adkins, zaangażowany do rozwikłania tajemnicy wykopaliska i ustalenia tożsamości chłopca, musi jednocześnie stawić czoła osobistej tr.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 32493

Ciotka kontra mafia / Madea`s Witness Prot..

George jest dyrektorem finansowym banku inwestycyjnego z Wall Street. Ma sfrustrowaną żonę Kate, nastoletnią, rozpuszczoną do granic wytrzymałości córkę i siedmioletniego syna, który ma pretensje o zbyt mało poświęcanej mu uwagi. Pewnego.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 21066

Dog Pound (2010)

Trzech młodocianych przestępców trafia do zakładu poprawczego...tam opiekę nad nimi sprawuje doświadczony strażnik. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 46511

Tokarev (2014)

Kiedy rosyjska mafia porywa córkę byłego kryminalisty, mężczyzna zbiera swoją starą ekipę i wymierza sprawiedliwość porywaczom. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 98994

Infiltracja / The Departed (2006)

W czasie gdy Billy Costigan (Leonardo DiCaprio) - świeżo upieczony policjant przenika do mafii, której szefem jest Frank Costello (Jack Nicholson), Collin Sullivan (Matt Damon) - wychowanek Franka wstępuje w szeregi bostońskiej policji. Po pewny.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 133044

Kłopotliwy spadek / The Reunion (2011)

Trzej przyrodni bracia spotykają się po śmierci ojca. Policjant Sam (John Cena), wygadany i przedsiębiorczy Leo (Ethan Embry) oraz złodziejaszek Douglas (Boyd Holbrook) nie mają ze sobą wiele wspólnego. Ich siostra Nina (Amy Smart) przekazuje.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 14101

Nostalgia anioła / The Lovely Bones (2009..

Susie Salmon zostaje brutalnie zgwałcona i zamordowana przez swojego sąsiada. To, co się dzieje po jej śmierci, obserwuje z nieba. Spoglądając w dół, snuje głosem czternastolatki powieść koszmarną, ale też pełną nadziei. Przez długie .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 166617

Skorumpowani (2008)

Miejscem akcji jest niewielkie miasteczko Dobaniewo, gdzie miejscowy gangster Cygaro zamierza podmienić narkotyki na zlecenie polityka Apostoła. W tajemniczych okolicznościach ginie syn czołowego biznesmena i zarazem mecenasa sportu – Burzyńsk.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 33196

Zimowa opowieść / Winters Tale (2014)

"Zimowa opowieść" opowiada historię, która dzieje się w mitycznym Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. To opowieść o cudach, przeplatających się losach i odwiecznej walce dobra ze złem. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 40266

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarze..

Film jest zrealizowany na podstawie 3 pierwszych części "Serii Niefortunnych Zdarzeń" Daniela Handlera (alias lemony Snicket).Oto staje przed nami nagle osierocone rodzeństwo: najstarsza Violetka (Emily Browning), jedyny chłopak, czyli Klaus (Li.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 60702

Gangster Squad. Pogromcy mafii / Gangster ..

Los Angeles, rok 1949. Miastem rządzi bezwzględny, urodzony na Brooklynie król mafii - Mickey Cohen (Sean Penn), czerpiąc nielegalne zyski z handlu narkotykami i bronią, z prostytucji i – o ile zdoła - z każdej jaskini hazardu na zachód od .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 114854

Vendetta (2013)

Jimmy Vickers (Danny Dyer) jest wysoko wyspecjalizowanym oficerem służącym w Afganistanie. Gdy docierają do niego wieści o zamordowaniu jego rodziny przez gangsterów, Jimmy ucieka z wojskowego aresztu i wraca do Londynu w poszukiwaniu krwawej z.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 21905

Życie za życie / Life of David Gale (200..

Bohaterem filmu jest David Gale - profesor na Uniwersytecie w Teksasie walczący o zniesienie kary śmierci. Pewnego dnia zostaje on niesłusznie oskarżony o gwałt i zamordowanie swojej koleżanki... W ujawnieniu prawdziwych sprawców tej zbrodni p.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 46907

Dziś jestem blondynką / Heute bin ich bl..

Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzo.. więcej »

Tłumaczenie: Czytany | Odsłon: 22970

«1234...2223»