Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 442

«1234...2223»

Kłopotliwy spadek / The Reunion (2011)

Trzej przyrodni bracia spotykają się po śmierci ojca. Policjant Sam (John Cena), wygadany i przedsiębiorczy Leo (Ethan Embry) oraz złodziejaszek Douglas (Boyd Holbrook) nie mają ze sobą wiele wspólnego. Ich siostra Nina (Amy Smart) przekazuje.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 13905

Nostalgia anioła / The Lovely Bones (2009..

Susie Salmon zostaje brutalnie zgwałcona i zamordowana przez swojego sąsiada. To, co się dzieje po jej śmierci, obserwuje z nieba. Spoglądając w dół, snuje głosem czternastolatki powieść koszmarną, ale też pełną nadziei. Przez długie .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 165375

Skorumpowani (2008)

Miejscem akcji jest niewielkie miasteczko Dobaniewo, gdzie miejscowy gangster Cygaro zamierza podmienić narkotyki na zlecenie polityka Apostoła. W tajemniczych okolicznościach ginie syn czołowego biznesmena i zarazem mecenasa sportu – Burzyńsk.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 33004

Zimowa opowieść / Winters Tale (2014)

"Zimowa opowieść" opowiada historię, która dzieje się w mitycznym Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. To opowieść o cudach, przeplatających się losach i odwiecznej walce dobra ze złem. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 37884

Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarze..

Film jest zrealizowany na podstawie 3 pierwszych części "Serii Niefortunnych Zdarzeń" Daniela Handlera (alias lemony Snicket).Oto staje przed nami nagle osierocone rodzeństwo: najstarsza Violetka (Emily Browning), jedyny chłopak, czyli Klaus (Li.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 60494

Gangster Squad. Pogromcy mafii / Gangster ..

Los Angeles, rok 1949. Miastem rządzi bezwzględny, urodzony na Brooklynie król mafii - Mickey Cohen (Sean Penn), czerpiąc nielegalne zyski z handlu narkotykami i bronią, z prostytucji i – o ile zdoła - z każdej jaskini hazardu na zachód od .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 114560

Vendetta (2013)

Jimmy Vickers (Danny Dyer) jest wysoko wyspecjalizowanym oficerem służącym w Afganistanie. Gdy docierają do niego wieści o zamordowaniu jego rodziny przez gangsterów, Jimmy ucieka z wojskowego aresztu i wraca do Londynu w poszukiwaniu krwawej z.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 21212

Życie za życie / Life of David Gale (200..

Bohaterem filmu jest David Gale - profesor na Uniwersytecie w Teksasie walczący o zniesienie kary śmierci. Pewnego dnia zostaje on niesłusznie oskarżony o gwałt i zamordowanie swojej koleżanki... W ujawnieniu prawdziwych sprawców tej zbrodni p.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 46366

Dziś jestem blondynką / Heute bin ich bl..

Sophie (grana przez niezwykle dojrzałą aktorsko Lisę Tomaschewsky) jedzie ze swoją najlepsza przyjaciółką Annabel (Karoline Teska) świętować Sylwestra w Antwerpii. Z optymizmem spogląda na nadchodzący rok, w którym ma rozpocząć wymarzo.. więcej »

Tłumaczenie: Czytany | Odsłon: 22362

Koala Kid, nieustraszony miś / The Outbac..

Johnny jest misiem koala, który wspólnie z diabłem tasmańskim o imieniu Hamish i małpką wabiącą się Higgens, przypadkiem kończy podróż na australijskiej pustyni. Próbując powrócić na właściwą drogę, są świadkiem polowania psów .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 15311

Złoty kompas / The Golden Compass (2007)

W niezwykłym równoległym świecie, gdzie czarownice szybują po niebie, a niedźwiedzie polarne rządzą Północą, pewna dziewczynka została wybrana, aby zadecydować o losach wszechświata. Kiedy Lyra Belacqua staje się właścicielką Złote.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 121180

Paranormal Activity: Naznaczeni / Paranorm..

Rodzina i przyjaciele próbują uratować Jessiego przed tajemniczymi siłami, które go nawiedzają. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 26661

Wkręceni (2014)

Franczesko, Fikoł i Szyja znają się od lat, razem pracują i razem spędzają wolny czas. Kiedy tracą pracę w lokalnej fabryce, postanawiają spędzić szalony weekend w stolicy. Jednak prawdziwa przygoda ma się dopiero zacząć, gdy - podczas .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 77252

Jack Ryan: Teoria chaosu / Jack Ryan: Shad..

Jack Ryan (Chris Pine) to młody analityk finansowy pracujący w Moskwie dla jednego z najpotężniejszych oligarchów - Viktora Stazova (Kenneth Branagh). Z czasem odkrywa, że jego pracodawca w porozumieniu z rosyjskim rządem planuje przeprowadzi.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 28097

Biegnij, chłopcze, biegnij / Lauf, Junge,..

Poruszające losy ośmioletniego uciekiniera z warszawskiego getta, który stracił całą rodzinę i zdany jest na pomoc ze strony obcych. Trafia do domu życzliwej Polki (Elisabeth Duda). Kobieta decyduje się go przygarnąć i namawia, by dla bezp.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 28135

Odd Thomas (2013)

Adaptacja powieści Deana R. Koontza. Obdarzony darem jasnowidzenia Odd mierzy się z mrocznymi siłami. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 49551

Non-Stop (2014)

Agent federalny Bill Marks ma za zadanie bronić bezpieczeństwa pasażerów linii lotniczych. Nie znosi latać, a swoją pracę traktuje jako zło konieczne. Ale dzisiejszy lot będzie daleki od rutyny. Chwilę po starcie na jego szyfrowany telefon .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 58082

Piekło nad Berlinem / Das Inferno - Flamm..

Berlin. W wieży telewizyjnej, w której na szczycie znajduje się restauracja i punkt widokowy wybucha pożar, który odcina drogę ucieczki znajdującym się tam ludziom. Wśród przybyłych na pomoc strażaków jest Tom (Stephan Luca), który zost.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 15874

Zamach / The Attack (2012)

Amin (Ali Suliman) to ceniony arabski chirurg, który mieszka w Tel Awiwie. Jego uporządkowane życie wywraca się do góry nogami, gdy pewnej nocy zostaje wezwany do kostnicy, by zidentyfikować ciało swojej żony. Okazuje się, że jest ona obci.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 11014

Labirynt / Prisoners (2013)

Gdy 6-letnia córka małomiasteczkowego stolarza zostaje porwana wraz z jej koleżanką, zostaje wszczęta akcja poszukiwawcza, z którą policja ewidentnie sobie nie radzi. Ojciec, doświadczony myśliwy o ultrakonserwatywnym światopoglądzie, mimo.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 189083

«1234...2223»