Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 516

«1234...2526»

Wyrok na Franciszka Kłosa (2000)

Oparta na faktach historia Franciszka Kłosa, policjanta, który w czasie II Wojny Światowej współpracował z Nazistami. Wierząc, że sumiennie wykonując swoją pracę i zarabiając pieniądze na utrzymanie rodziny można przeżyć wojnę Kłos .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 18632

Operacja E / Operación E (2012)

Historia kolumbijskiej rodziny, która staje się ofiarami terroru największej partyzanckiej grupy w kraju. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 6422

Hardkor Disko (2014)

Współczesna, pełna kontrastów metropolia. Nowobogaccy rodzice i ich pochłonięte hedonizmem, żyjące chwilą dzieci, a wokół nich rzeczywistość, w której wzbiera gniew i napięcie bliskie eksplozji. W takiej scenerii poznajemy Marcina, mł.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 18275

Kogut Kukuryku / Rooster Doodle Doo (2014)

Kogut Kukuryku to niezawodny kogut, który każdego dnia wcześnie rano - i bardzo głośno! - budzi mieszkańców wioski. Kiedy kilku z nich postanowiło go wygnać, ponieważ chcieli się wyspać, niektóre sprawy w mieście w alarmującym tempie o.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 5797

A Haunted House 2 (2014)

Po dokonaniu egzorcyzmów na swojej byłej dziewczynie Malcolm (Marlon Wayans) dokonuje zmian w swoim życiu. Wiąże się z nową partnerką, która ma dwójkę dzieci. Niespodziewanie znów zaczyna doświadczać dziwnych, paranormalnych zjawisk. więcej »

Tłumaczenie: Czytany | Odsłon: 32949

Wojownicze żółwie ninja / Teenage Mutan..

 więcej »

Tłumaczenie: Czytany | Odsłon: 47349

Poszukiwacz przygód: Klątwa skrzyni Mida..

Życie 17-letniego Mariah Mundiego wywraca się do góry nogami, gdy znikają jego rodzice, a młodszy brat zostaje porwany. Chłopak podąża tropem pozostawionym w mrocznym hotelu i odkrywa nieznany wymiar pełen porywających dzieci potworowi śmi.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 12972

13 grzechów / 13 Sins (2014)

Eliot jest pogrążony w długach i wszystko wskazuje na to, że nie prędko uda mu się je spłacić. Pieniądze są mu potrzebne jednak bardziej niż kiedykolwiek – wkrótce ma zamiar poślubić miłość swojego życia. Pewnego dnia odbiera tele.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 70081

Zabójstwo Caroline Byrne / A Model Daught..

Film oparty na faktach. Caroline Byrne (Cariba Heine) jest sławną, atrakcyjną australijską modelką. Pewnej nocy zostaję znaleziona martwa u podnóża klifu. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Jedyną osobą, któr.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 15166

Łowca / The Hunter (2011)

Rozsławiony przez kreację w "Plutonie" Willem Dafoe wciela się w najemnego myśliwego, który z ramienia firmy biotechnologicznej tropi tygrysa tasmańskiego, ostatnio widzianego na wolności w 1932 roku.  Pasjonujący scenarius.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 10969

Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd / Sp..

Jeden z najdłużej działających i najbardziej szalonych wrogów organizacji OSS, Zabawkarz (Sylvester Stallone) wychodzi z ukrycia, by siać zniszczenie wśród wielbicieli gier wideo. Jego ofiarą pada Carmen (Alexa Vega), która zostaje uwięzio.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 96027

Wywiad rodzinny / R.I.F. (Recherche dans l..

Podczas wakacji w tajemniczych okolicznościach znika żona kapitana paryskiej policji Stéphane'a Monnereau, Valérie. Ślad urywa się na przydrożnej stacji benzynowej, na której małżonkowie zrobili postój. Policjanci z pobliskiego komisariatu.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 10512

Nosorożec Otto / Otto er et næsehorn (20..

Topper - młody optymista z żywą wyobraźnią pała uczuciem do Cilli, ale ona uważa go za wariata. Wszystko zmienia się, gdy chłopiec rysuje nosorożca, który ożywa. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 4975

Niebo istnieje... naprawdę / Heaven Is fo..

Film "Niebo istnieje... naprawdę" zrealizowany został na podstawie światowego bestselleru. To prawdziwa historia Coltona Burpo (Connor Corum) - chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci. Rodzice (Kelly .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 59745

Proces Casey Anthony / Prosecuting Casey A..

2-letnia Caylee Marie Anthony mieszkała w Orlando z matką, Casey, i dziadkami - George'm i Cindy. 15 lipca 2008 r. babcia zgłosiła zaginięcie dziecka, którego nie widziała od miesiąca. Zaniepokoił ją odór rozkładającego się ciała w sam.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 9180

Dzwoneczek i tajemnica piratów / The Pira..

Do krainy elfów, wróżek zakrada się pewnego dnia nieproszony gość, czyli zła wróżka Zarina. Kradnie ona magiczny pył, który pozwala elfom na latanie. Zarina chce przekazać pył w ręce piratów, co byłoby bardzo niebezpieczne. Dzwoneczek.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 68938

Rycerze i skarb Meluzyny / Schatzritter (2..

Bohaterem jest 11-letni Jeff, który od czasu tajemniczej śmierci matki mieszka wraz ojcem na campingu obok ruin średniowiecznego zamku należącego do jego rodziny. Kiedy ojciec Jeffa zapowiada, że będą musieli sprzedać zamek, chłopak jest za.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 5582

Appleseed Alpha (2014)

Kobieta żołnierz i jej partner cyborg wyruszają na poszukiwania legendarnego miasta Olympus. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 41504

Egzorcyzmy Emily Rose / The Exorcism of Em..

Nominowani do Oscara Laura Linney (2000, Najlepsza Aktorka, Możesz na mnie liczyć) i Tom Wilkinson (2001, Najlepszy Aktor, Za drzwiami sypialni) zagłębiają się w świat zjawisk nadprzyrodzonych w tym opartym na faktach thrillerze, który wystaw.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 337751

Sarila / The Legend of Sarila (2013)

Kiedy za sprawą złych mocy szczęście odwraca się od plemienia Eskimosów, jednym sposobem na pokonanie zaklęcia pozostaje wyprawa do magicznej krainy Sarila. Na czele ekspedycji staną dzielny syn wodza Putulik i jego piękna narzeczona Apik, w.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 10206

«1234...2526»