Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 476

«1234...2324»

Skubani / Free Birds (2013)

Nagrodzony Oscarem producent "Shreka" zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra.
Przezabawna animowana komedia o ptakac.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 119635

Country Strong (2010)

Film opowiada o młodym wokaliście i tekściarzu (Hedlund), który nawiązuje romans z przebrzmiałą gwiazdą country (Paltrow). Wraz z jej mężem (McGraw) i zwycięzczynią konkursów piękności próbującą sił w muzyce (Meester), bohaterowie .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 17118

Miasto śmierci / Bordertown (2006)

W Juarez, meksykańskim mieście położonym na granicy USA od 1993 odbywają się morderstwa na młodych, pięknych, biednych i podobnych do siebie. Za morderstwami stoi zorganizowana grupa przestępców. Dziewczyny znikają w tajemniczych okoliczno.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 78139

Serce do walki / A Fighting Man (2014)

Sailor O'Connor to były bokser, który czasy świetności ma już za sobą. Niespodziewanie pojawia się okazja do powrotu na ring. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 7055

Blue Jasmine (2013)

Jasmine (Cate Blanchett) przywykła do wygodnej egzystencji u boku męża-biznesmena Hala (Alec Baldwin). Do świata luksusowych rezydencji i limuzyn, kolacji w najdroższych restauracjach Nowego Jorku i zakupów w butikach topowych projektantów. Je.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 13949

Ostra randka (2013)

"Ostra randka" to pełen emocji, trzymający w napięciu thriller, którego akcja zainspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami. Bohaterką jest młoda studentka Gosia, która po sprzeczce z chłopakiem zostaje porwana. Na kilkanaście godzin.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 11264

Bez bagażu / Baggage Claim (2013)

Stewardessa postanawia znaleźć narzeczonego przed ślubem młodszej siostry. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 16371

Kochanego ciała nigdy dość / Mince alor..

Za namową męża Nina udaje się do kliniki w Alpach, by skutecznie walczyć ze zbędnymi kilogramami. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 16954

Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną/ Twin Peak..

Kiedy ostaje zamordowana siedemnastoletnia kelnerka Teresa Banks, na miejsce zbrodni zostaje wezwany agent specjalny Chet Desmond. Miejscowa policja robi wszystko, aby zniechęcić FBI od prowadzenia śledztwa. Podczas oględzin ciała, agenci odnajd.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 15804

War of The Arrows / Choi-jong-byeong-gi Hw..

Pierwsza połowa XVII wieku. Podczas mongolskiej inwazji na Koreę, żołnierze uprowadzają Ja-in w dniu jej zaślubin. Jej brat, Nam-Yi, świetny łucznik, chce uratować siostrę z niewoli... więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 120353

Szkoła na haju / High School (2010)

Henry Burke (Matt Bush) jest najlepszym uczniem w swoim liceum. Lata ciężkiej pracy zaowocowały stypendium na jedną z najlepszych uczelni, MIT, oraz możliwością wygłoszenia przemówienia na zakończenie liceum. Będąc na ostatniej prostej do.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 14761

Ida (2013)

Lata 60. w Polsce. Anna jest nowicjuszką, sierotą wychowywaną w zakonie. Przed złożeniem ślubów matka przełożona stawia warunek: Anna musi odwiedzić swoją ciotkę Wandę, jedyną żyjącą krewną. Obie wyruszają w podróż, która ma im .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 12258

Ktoś całkiem obcy / Perfect Stranger (20..

Halle Berry gra dziennikarkę, Rowenę Price, która decyduje się poprowadzić prywatne śledztwo, aby wykryć mordercę swojej przyjaciółki, Grace. W tym celu przybiera fałszywą tożsamość, i to podwójną, tak w realnym świecie, jak w Inter.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 43962

My Awkward Sexual Adventure (2012)

Konserwatywny księgowy Jordan (Jonas Chernick) proponuje małżeństwo swej bratniej duszy Rachel (Sarah Manninen). W trakcie zbliżenia między nimi odkrywa on bolesną prawdę, jest kiepski w łóżku. Kiedy sfrustrowana i niezadowolona dziewczyna.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 56207

Donnie Darko (2001)

Donnie jest inteligentnym nastolatkiem, cierpiącym na zaburzenia osobowości. Pewnej nocy, spotyka wielkiego królika o imieniu Frank, dzięki któremu unika śmierci, gdyż w tę samą noc jego dom został w części zniszczony przez silnik samolot.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 88545

Markiza Angelika / Angélique (2013)

Francja, druga połowa XVII wieku. Piękna i młoda Angelika zgodnie z wolą ojca musi poślubić znacznie starszego od siebie hrabiego Joffreya de Peyrac, zwanego z racji charakterystycznej ułomności Wielkim Kulawcem z Langwedocji. Czas sprawia, .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 22906

Ja, Frankenstein / I, Frankenstein (2014)

Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, od ponad 200 lat żyje samotnie, kryjąc swoją tożsamość przed ludźmi. Obdarzony ogromną siłą i wytrzymałością, wytrenowany w sztukach walki, broni naszego gatunku przed zakusami istot r.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 86464

Jestem na tak! / Yes Man (2008)

W filmie ”Jestem na tak” w rolę Carla Allena- mężczyzny, który na wszystko odpowiada „nie” wciela się Jim Carrey. Carl postanawia wziąć udział w programie samodoskonalenia się, który polega na mówieniu wszystkim i w.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 188884

Scooby-Doo! WrestleMania: Tajemnica ringu ..

Scooby i Kudłaty wygrywają bilety na WrestleManie. Wraz z przyjaciółmi udają się do miasteczka WWE, by z wysokości trybun zobaczyć sportowe wydarzenie. Przygotowania do gali zakłóca pojawienie się ducha złego niedźwiedzia, który chce zn.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 12773

Masz talent / One Chance (2013)

"Masz talent" w reżyserii Davida Frankela ("Diabeł ubiera się u Prady", "Dwoje do poprawki") to poruszająca komedia o tym, jak spełniają się nawet najbardziej nierealne marzenia. Oparty na prawdziwych wydarzeniach.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 16976

«1234...2324»