Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 502

«1234...2526»

Proces Casey Anthony / Prosecuting Casey A..

2-letnia Caylee Marie Anthony mieszkała w Orlando z matką, Casey, i dziadkami - George'm i Cindy. 15 lipca 2008 r. babcia zgłosiła zaginięcie dziecka, którego nie widziała od miesiąca. Zaniepokoił ją odór rozkładającego się ciała w sam.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 8990

Dzwoneczek i tajemnica piratów / The Pira..

Do krainy elfów, wróżek zakrada się pewnego dnia nieproszony gość, czyli zła wróżka Zarina. Kradnie ona magiczny pył, który pozwala elfom na latanie. Zarina chce przekazać pył w ręce piratów, co byłoby bardzo niebezpieczne. Dzwoneczek.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 64226

Rycerze i skarb Meluzyny / Schatzritter (2..

Bohaterem jest 11-letni Jeff, który od czasu tajemniczej śmierci matki mieszka wraz ojcem na campingu obok ruin średniowiecznego zamku należącego do jego rodziny. Kiedy ojciec Jeffa zapowiada, że będą musieli sprzedać zamek, chłopak jest za.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 5303

Appleseed Alpha (2014)

Kobieta żołnierz i jej partner cyborg wyruszają na poszukiwania legendarnego miasta Olympus. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 38715

Egzorcyzmy Emily Rose / The Exorcism of Em..

Nominowani do Oscara Laura Linney (2000, Najlepsza Aktorka, Możesz na mnie liczyć) i Tom Wilkinson (2001, Najlepszy Aktor, Za drzwiami sypialni) zagłębiają się w świat zjawisk nadprzyrodzonych w tym opartym na faktach thrillerze, który wystaw.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 336335

Sarila / The Legend of Sarila (2013)

Kiedy za sprawą złych mocy szczęście odwraca się od plemienia Eskimosów, jednym sposobem na pokonanie zaklęcia pozostaje wyprawa do magicznej krainy Sarila. Na czele ekspedycji staną dzielny syn wodza Putulik i jego piękna narzeczona Apik, w.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 9082

W ukryciu (2013)

Radom, lata 1940. Ojciec głównej bohaterki Janki (Magdalena Boczarska - nagrodzona Złotym Lwem na FPFF w Gdyni) ukrywa w domu córkę przyjaciół - ekscentryczną i piękną Ester (Julia Pogrebińska). Z upływem czasu Janka coraz bardziej zac.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 9013

Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych / ..

Niedaleka przyszłość. Tajny agent policji Damien (Paul Walker) ma zaledwie 24 godziny, by odszukać skradziony pocisk z głowicą nuklearną i powstrzymać katastrofę. Wszelkie tropy wiodą do bezwzględnego handlarza narkotyków, rezydującego w.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 55506

Sierpień w hrabstwie Osage / August: Osag..

Komedia obyczajowa "Sierpień w hrabstwie Osage" to zabarwione sarkastycznym humorem spojrzenie na trudną relację matki (Meryl Streep) i jej trzech dorosłych córek (Julia Roberts, Juliette Lewis, Julianne Nicholson), które opuściły r.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 14467

Killing Season (2013)

Benjamin Ford (Robert De Niro) to amerykański weteran wojny w Bośni. Próbując uciec od bolesnych wspomnień z żołnierskich czasów żyje samotnie w górach. Pewnego dnia do jego domku trafia europejski turysta - Emil Kovac (John Travolta). Okaz.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 68765

Pan Peabody i Sherman / Mr. Peabody & ..

Pan Peabody to najmądrzejszy pies na świecie, naukowiec-geniusz, który wynalazł wehikuł czasu, laureat nagrody Nobla i doradca głów państw. Gdy jego podopieczny, chłopiec o imieniu Sherman wyrusza w podróż wehikułem czasu, najsłynniejsze.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 34606

Godziny strachu / Butterfly on a Wheel (20..

Neil (Gerard Butler) i Abby Randallowie (Maria Bello) tworzą idealne małżeństwo wiodące dostatni, beztroski tryb życia. Jednak gdy ich córka zostaje porwana ich życie popada w chaos a oni sami zostają zmuszeni do wykonywania poleceń porywac.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 26938

102 Minuty, Które Zmieniły Amerykę / 10..

Przejmujący dokument ukazuje w czasie rzeczywistym zamachy terrorystyczne z 11 września w Nowym Jorku. Posługując się amatorskimi filmami wideo i nagraniami z telefonów komórkowych przypadkowych świadków, odtwarzamy dramat i emocje, jakie to.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 35402

Ocalony / Lone Survivor (2013)

Czerwiec 2005. Zrzuceni na afgańsko-pakistańskim pograniczu w ramach operacji "Red Wings" czterej amerykańscy komandosi z elitarnej jednostki Navy SEALs trafiają w pułapkę i muszą odeprzeć atak kilkadziesiąt razy liczniejszej grupy.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 44944

Dziewczęta z Auschwitz (2010)

Film przedstawia wspomnienia kobiet przebywających kiedyś w Auschwitz-Birkenau oraz to, co młode Polki myślą dziś o ich dramacie. Choć od zakończenia wojny upłynęło 65 lat, dla bohaterek filmu - byłych więźniarek Oświęcimia - wspomina.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 36024

Worricker - ostateczna rozgrywka / Salting..

Johnny Worricker (Bill Nighy) i Margot Tyrell (Helena Bonham Carter) podróżują po Europie, aby uniknąć schwytania przez MI5. Rollo Maverley (Ewen Bremner) wysyła do Johnny'ego swojego zaufanego człowiek, który przekazuje im informację o afer.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 2466

Generał - zamach na Gibraltarze (2009)

Film opowiada o ostatnich dniach życia generała Władysława Sikorskiego, tuż przed katastrofą. Wodzowi towarzyszy córka Zofia i ekipa najbliższych współpracowników. Wszyscy goszczą w pałacu gubernatora Gibraltaru Masona Macfarlane’a.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 7118

Twarze w tłumie / Faces in The Crowd (201..

W "Faces in the Crowd" Jovovich wcieli się w rolę młodej kobiety, której udaje się przeżyć atak seryjnego mordercy. Dziewczyna budzi się w szpitalu, ale w wyniku urazu głowy cierpi na specyficzną amnezję, która objawia się tym, że w og.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 131580

Cud / Chudo (2009)

Film oparty jest na faktach, które wydarzyły się w Samarze w 1956 roku. W czasie świąt dziewczyna zdejmuje ze ściany ikonę Nikołaja Cudotwórcy i zaczyna z nią tańczyć, lecz nagle zastyga w miejscu. To stanie trwa wiele miesięcy. Mieszka.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 11436

Kobieta w klatce / Kvinden i buret (2013)

W tajemniczych okolicznościach, z pokładu promu, znika piękna parlamentarzystka - Merete Lynggaard (Sonja Richter). Zakrojone na szeroką skalę śledztwo nie przynosi rezultatów. Pięć lat później duński parlament podejmuje decyzję o utworz.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 16609

«1234...2526»