Tytuł filmu:

Ulubione » Wujo3131 » 512

«1234...2526»

A Haunted House 2 (2014)

Po dokonaniu egzorcyzmów na swojej byłej dziewczynie Malcolm (Marlon Wayans) dokonuje zmian w swoim życiu. Wiąże się z nową partnerką, która ma dwójkę dzieci. Niespodziewanie znów zaczyna doświadczać dziwnych, paranormalnych zjawisk. więcej »

Tłumaczenie: Czytany | Odsłon: 32380

Wojownicze żółwie ninja / Teenage Mutan..

CAM!!! LEKTOR IVONA!!!
Miasto potrzebuje bohaterów. Ciemność zapanowała w Nowym Jorku, bo Shredder i jego Klan Walczących Stóp trzymają wszystkich w ryzach - od policji po polityków. Przyszłość wygląda ponuro, ale nagle spod ziemi w.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 38111

Poszukiwacz przygód: Klątwa skrzyni Mida..

Życie 17-letniego Mariah Mundiego wywraca się do góry nogami, gdy znikają jego rodzice, a młodszy brat zostaje porwany. Chłopak podąża tropem pozostawionym w mrocznym hotelu i odkrywa nieznany wymiar pełen porywających dzieci potworowi śmi.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 12499

13 grzechów / 13 Sins (2014)

Eliot jest pogrążony w długach i wszystko wskazuje na to, że nie prędko uda mu się je spłacić. Pieniądze są mu potrzebne jednak bardziej niż kiedykolwiek – wkrótce ma zamiar poślubić miłość swojego życia. Pewnego dnia odbiera tele.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 67993

Zabójstwo Caroline Byrne / A Model Daught..

Film oparty na faktach. Caroline Byrne (Cariba Heine) jest sławną, atrakcyjną australijską modelką. Pewnej nocy zostaję znaleziona martwa u podnóża klifu. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Jedyną osobą, któr.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 15135

Łowca / The Hunter (2011)

Rozsławiony przez kreację w "Plutonie" Willem Dafoe wciela się w najemnego myśliwego, który z ramienia firmy biotechnologicznej tropi tygrysa tasmańskiego, ostatnio widzianego na wolności w 1932 roku.  Pasjonujący scenarius.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 10496

Mali Agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd / Sp..

Jeden z najdłużej działających i najbardziej szalonych wrogów organizacji OSS, Zabawkarz (Sylvester Stallone) wychodzi z ukrycia, by siać zniszczenie wśród wielbicieli gier wideo. Jego ofiarą pada Carmen (Alexa Vega), która zostaje uwięzio.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 95882

Wywiad rodzinny / R.I.F. (Recherche dans l..

Podczas wakacji w tajemniczych okolicznościach znika żona kapitana paryskiej policji Stéphane'a Monnereau, Valérie. Ślad urywa się na przydrożnej stacji benzynowej, na której małżonkowie zrobili postój. Policjanci z pobliskiego komisariatu.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 10356

Nosorożec Otto / Otto er et næsehorn (20..

Topper - młody optymista z żywą wyobraźnią pała uczuciem do Cilli, ale ona uważa go za wariata. Wszystko zmienia się, gdy chłopiec rysuje nosorożca, który ożywa. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 4854

Niebo istnieje... naprawdę / Heaven Is fo..

Film "Niebo istnieje... naprawdę" zrealizowany został na podstawie światowego bestselleru. To prawdziwa historia Coltona Burpo (Connor Corum) - chłopca, który podczas operacji znalazł się na granicy życia i śmierci. Rodzice (Kelly .. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 58151

Proces Casey Anthony / Prosecuting Casey A..

2-letnia Caylee Marie Anthony mieszkała w Orlando z matką, Casey, i dziadkami - George'm i Cindy. 15 lipca 2008 r. babcia zgłosiła zaginięcie dziecka, którego nie widziała od miesiąca. Zaniepokoił ją odór rozkładającego się ciała w sam.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 9115

Dzwoneczek i tajemnica piratów / The Pira..

Do krainy elfów, wróżek zakrada się pewnego dnia nieproszony gość, czyli zła wróżka Zarina. Kradnie ona magiczny pył, który pozwala elfom na latanie. Zarina chce przekazać pył w ręce piratów, co byłoby bardzo niebezpieczne. Dzwoneczek.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 67084

Rycerze i skarb Meluzyny / Schatzritter (2..

Bohaterem jest 11-letni Jeff, który od czasu tajemniczej śmierci matki mieszka wraz ojcem na campingu obok ruin średniowiecznego zamku należącego do jego rodziny. Kiedy ojciec Jeffa zapowiada, że będą musieli sprzedać zamek, chłopak jest za.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 5474

Appleseed Alpha (2014)

Kobieta żołnierz i jej partner cyborg wyruszają na poszukiwania legendarnego miasta Olympus. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 40658

Egzorcyzmy Emily Rose / The Exorcism of Em..

Nominowani do Oscara Laura Linney (2000, Najlepsza Aktorka, Możesz na mnie liczyć) i Tom Wilkinson (2001, Najlepszy Aktor, Za drzwiami sypialni) zagłębiają się w świat zjawisk nadprzyrodzonych w tym opartym na faktach thrillerze, który wystaw.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 337081

Sarila / The Legend of Sarila (2013)

Kiedy za sprawą złych mocy szczęście odwraca się od plemienia Eskimosów, jednym sposobem na pokonanie zaklęcia pozostaje wyprawa do magicznej krainy Sarila. Na czele ekspedycji staną dzielny syn wodza Putulik i jego piękna narzeczona Apik, w.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 9800

W ukryciu (2013)

Radom, lata 1940. Ojciec głównej bohaterki Janki (Magdalena Boczarska - nagrodzona Złotym Lwem na FPFF w Gdyni) ukrywa w domu córkę przyjaciół - ekscentryczną i piękną Ester (Julia Pogrebińska). Z upływem czasu Janka coraz bardziej zac.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 9289

Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych / ..

Niedaleka przyszłość. Tajny agent policji Damien (Paul Walker) ma zaledwie 24 godziny, by odszukać skradziony pocisk z głowicą nuklearną i powstrzymać katastrofę. Wszelkie tropy wiodą do bezwzględnego handlarza narkotyków, rezydującego w.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 57495

Sierpień w hrabstwie Osage / August: Osag..

Komedia obyczajowa "Sierpień w hrabstwie Osage" to zabarwione sarkastycznym humorem spojrzenie na trudną relację matki (Meryl Streep) i jej trzech dorosłych córek (Julia Roberts, Juliette Lewis, Julianne Nicholson), które opuściły r.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 15326

Killing Season (2013)

Benjamin Ford (Robert De Niro) to amerykański weteran wojny w Bośni. Próbując uciec od bolesnych wspomnień z żołnierskich czasów żyje samotnie w górach. Pewnego dnia do jego domku trafia europejski turysta - Emil Kovac (John Travolta). Okaz.. więcej »

Tłumaczenie: Lektor / PL | Odsłon: 69377

«1234...2526»